PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620533}
8,4 22 627
ocen
8,4 10 1 22627
Far Cry 3
powrót do forum gry Far Cry 3

9/10

użytkownik usunięty

bardzo fajna gierka, dość długo trzeba grać żeby wykonać wszystkie misje główne i poboczne, a
przy tym się nie nudzi

użytkownik usunięty

Ja jestem w trakcie przechodzenia gry i jak na razie jest super

użytkownik usunięty

do tego są dwa różne zakończenia gry co też jest fajne, a poza tym jak masz dość mocny komputer, który uciągnie na najwyższych ustawieniach to gra pięknie wygląda.

użytkownik usunięty

Ja na Xboxie 360 w to gram

użytkownik usunięty

aa chyba że tak :)

ocenił(a) grę na 5

2 dni ze wszystkimi obozami i wieżami, taka długa to nie jest ;)

użytkownik usunięty
rascal0pl

miałam na myśli 100% gry, poza tym jak się nołlajfi to i w jeden dzień można przejść :)

Brunetka, co porabiasz jutro wieczorem? :) :D

użytkownik usunięty
DamianGZYL

gram na komputerku :P

ocenił(a) grę na 8

Od kiedy to dziewczyny grają w tego typu gry, z tego co wiem kobiety nie lubią gier bo to "dziecinne" :P hehehe a co do samej gry ma kilka niedociągnięć ale i tak graficznie i fabularnie daje rade...
Brunetka91 grasz na very easy, że dasz radę przejść grę w jeden dzień??? i to 100%?? nie ma takiej opcji...

użytkownik usunięty
WujekChu1ek

musisz czytać ze zrozumieniem, w pierwszym poście napisałam że całą gierkę przechodziłam dość długo, a później odpisałam komuś że główny wątek fabularny da się przejść bardzo szybko jeśli się od komputera nie odchodzi w ogóle, 100% gry nie da się tak przejść i wiem o tym, a grałam akurat na poziomie "wojownik", zawsze ustawiam najwyższy :)

ocenił(a) grę na 8

UUU Walkiria albo Amazonka:P Zgadzam się z tobą(krótka jest) sam wątek nie jest wprost proporcjonalny do wielkości mapy i misji pobocznych... Za mało jest misji głównych do doświadczenia które się zbiera podczas gry... mi się jakoś zaczęło nudzić to wszystko(odbijanie posterunków i zdobywanie masztów), dopiero jak zacząłem grać "fabułę" to jakoś się lepiej grało ale samo bieganie, polowanie i strzelanie do piratów było po prostu monotonne... mi w niej czegoś brakowało, ode mnie 8/10

użytkownik usunięty
WujekChu1ek

może i monotonne to było trochę, ale mi akurat w żadnym momencie się nie nudziło, no i jak zrobiłam te 100% gry to satysfakcja z pełnego tatuażu :)

ocenił(a) grę na 8

Nie miałem ukończonej 100% gry a miałem cały tatuaż, wszystkie maszty oraz wszystkie posterunki piratów zdobyte.... taka sama satysfakcja tylko bez biegania za głupimi statuetkami, listami i kartami pamięci(chociaż miałem je wszystkie). A grałaś w nowego Tomb Raidera??

użytkownik usunięty
WujekChu1ek

to czego Ci brakowało do setki? skoro miałeś chyba wszystko. W TR grałam ostatnio i dla mnie świetna gierka :)

ocenił(a) grę na 8

Dla mnie też TR był świetny... Ymm brakowało mi listów, figurek i jeszcze parę jakiś tam pierdółek... A zebrałaś wszystkie listy i figurki, miałaś na pewno 100% gry? czy 100% wg ciebie, bo ja miałem cały tatuaż, wszystkie maszty i posterunki więc na dobrą sprawę też powinienem mieć 100% gry ale to nie do końca tak, bo jeszcze są listy i inne pierdoły które trzeba ukończyć co liczy się do % w grze...niestety:P

użytkownik usunięty
WujekChu1ek

właśnie te listy, figurki itd. też dodają różne elementy do tatuażu, mało widoczne ale jednak :) więc nie miałeś całego tatuażu. Ja zrobiłam wszystko i wszystko wyzbierałam.

ocenił(a) grę na 8

Oj nie wydaje mi się to tylko skille były na tatuażu, z resztą widać jak kupujesz sobie umiejętność to po tym on sprawdza rękę jaki ma tatuaż...z resztą nie jestem do końca pewny... Dzisiaj zaczynam Resident Evil Revelations:) w nocy:P

użytkownik usunięty
WujekChu1ek

zaufaj mi że tak jest, można było sobie zobaczyć podgląd tatuażu i tam wszystko było lepiej widoczne niż na ręce :) też sobie pogram w coś zaraz :)

ocenił(a) grę na 8

Miłego grania. pozdrawiam!!

ocenił(a) grę na 9
WujekChu1ek

Jedna z lepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem. Sporo godzin zabawy, fajna historia, a Vaas to jeden z ciekawszych bohaterów gier jakich miałem okazję poznać :)
Jako, że wcześniej ktoś pisał o nowym TR, chciałem się zapytać czy wart zakupu? Czy można liczyć na podobny klimat? ;]

ocenił(a) grę na 8
dompedro

Ja wspominałem o TR i moim zdaniem jest lepsza od Far Cry 3, na prawdę świetna przygodówka warta polecenia każdemu...
Jak już pisałem, TAK Tomb Raider jest wart zakupu i jest bardziej mroczna od FC3 i w sumie to 2 różne gry i nie ma co za bardzo ich porównywać...
ps. Vass nie był bohaterem tylko czarnym charakterem a to dość spora różnica:)
pozdrawiam

dompedro

Ogólnie jeśli lubisz właśnie klimaty typu FC3 takie survival itd. to polecam i zachęcam do zakupu.Jednak w TB nie masz co liczyć na otwartość świata.Lara porusza się po dość oskryptowanym świecie ;) Dla jednych to plus(więcej akcji, cały czas coś się dzieje jak w CoD XD) dla innych minus(niektórzy wolą jednak bardziej otwarty świat, więcej niż 1 droge do celu itd ) dlatego wspominam o tym.Z tego co Ci mogę jeszcze napisać to to, że gameplay jest świetny sterowanie zarówno na padzie jak i na mysz+klawia jest dość intuicyjne.Grę przechodziłem na trudnym więc trochę mi zabrała czasu =) a gdy znudzi Ci się SP to zagraj w MP =)

ocenił(a) grę na 8
elm3r

Masz racje świat nie jest tak obszerny jak w FC3 ale jest wiele podobieństw, zbieranie artefaktów rozrzuconych po całej mapie, efekt przetrwania, punkty doświadczenia, rozbudowa postaci i broni... Nawet łuk jest:P Nie jest do końca tak jak mówisz, bo gra nie jest aż tak linowa, można pobiegać i pozwiedzać mapkę:P

użytkownik usunięty
WujekChu1ek

Skąd masz takie "iście" feministyczne poglądy?Ja bynajmniej też jestem kobietą,ale to nie oznacza,że nie mogę zagrać GTA V czy w FC3.

ocenił(a) grę na 8

Hehehe, z tego względu np. moja kobieta krzyżuje palce na konsole i wyzywa mnie od dzieciaków jak w coś gram, większość kobiet uważa, że jak masz faze na granie to jesteś dzieciakiem:P chyba kupie Burnouta Revenge(znowu:P) i nakręcę ją wtedy na dobre granie:P

użytkownik usunięty
WujekChu1ek

Ja boję się,że kiedyś gry nie będą mnie fascynować.Dużo osób(w tym twoja kobieta)uważa,że granie w gry komputerowe to dziecinne,ale dla mnie to sztuka w czystej postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones