PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751006}
7,1 3 932
oceny
7,1 10 1 3932
Far Cry Primal
powrót do forum gry Far Cry Primal

Z tego co słyszałem gra kończy się wraz z pokonaniem piromanów, tutaj jest jest moje pytanie, czy zakończenie gry jest faktycznie przypisane do piromanów czy raczej jest możliwość wyboru klanu który wybijemy najpierw.

Blake943

Zakończenie musi następować po pokonaniu obu plemion. Ja wybrałam zabicie Izila jako pierwszych, Udam nadal czekają, więc najwyraźniej nie ma to znaczenia.

Blake943

pytanie do wszystkich: a co sądzicie o zakończeniu(niach)?
Ja odnosze wrażenie, że te zakończenia są jak końcówki w jakiś misjach pobocznych z porządnej gry. Odniosłem wrażenie, że fabuła to dodatek po wielkiej piaskownicy, bo więcej frajdy i czasu ma zabrać zwiedzanie świata czy robienie reszty misji pobocznych.

ocenił(a) grę na 8
___ice___

Fabułą jest bardzo słaba i pretekstowa.Zakończyłem główny wątek i nie mam nawet 50% ukończonej gry.Postać mam rozwiniętą niemal do końca, to samo sprzęt i wszystkie zwierzaki udomowione.Na znajdźki typu maski, ręki i inne malowidła położyłem całkowicie lachę, a reszty zadań chyba już nie będą robił, a jeśli już, to okazyjnie.Mimo wszystko, gra jest naprawdę dobra.Przeniesienie mechaniki FC 3 i 4 do czasów prehistorycznych było strzałem w dziesiątkę.Klimat jest fenomenalny.Dla mnie to mocne 7,5-8/10.

ocenił(a) grę na 7
Blake943

Sam sobie wybierasz jąka misje robisz na koniec i która daje zakończenie.Ja osobiście na koniec zostawiłem sobie misje : Siostry ognia.

ocenił(a) grę na 9
Blake943

U mnie gra zakończyła się po zabiciu Batari. A nie skończyłam nawet 50 procent

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones