PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611621}

Faraon

Pharaoh
8,0 2 327
ocen
8,0 10 1 2327
Faraon
powrót do forum gry Faraon

Choć ma już 12 lat. Grywalność > grafika

ocenił(a) grę na 9
aqu32

Tu się zgodzę. Dzisiejsze gry są łatwe i liniowe. Tutaj najmniejszy błąd spowodował spadek domu a dalej dzielnicy, nawet całego miasta. bogów łatwo zdenerwować. Jedyne, co mi się nie podobało to to, że w mojej wersji nawalał edytor

ocenił(a) grę na 10
weekendowy_filmowiec

Faraon oraz dodatek Kleopatra oferują tyle misji w kampaniach oraz pojedynczych scenariuszach, że mi się nigdy nawet nie śniło sięgać po edytor ;-) Do dziś chyba nie przeszedłem połowy z tych wszystkich misji, właśnie z powodu ich ilości :)

ocenił(a) grę na 8
aqu32

Stara ale jara :P
Właśnie zaczęłam w nią grać i kończę przedostatnią erę w misji ale muszę powiedzieć że łatwo nie jest. Straszny pożeracz czasu ale ma w sobie coś co zachęca do ponownego zagrania. Serdecznie polecam wszystkim!

ocenił(a) grę na 10
marza4366

jedna z lepszych w jakie gralem, lubie nawet dzis powrocic do Faraona, Kleopatry czy Zeusa... gry, ktore moze nie maja super grafy ale grywalnosc i zabawa gwarantowana!

ocenił(a) grę na 9
LUFTWAFFE

przydałaby się jakaś reedycja bo oryginałka nie idzie kupić ;)

ocenił(a) grę na 9
Stigg

przydałyby się jakieś poradniki, bo czasem idzie utknąć na cały tydzień w jednym punkcie i w końcu stwierdza się że już łatwiej misje powtórzyć :P

ocenił(a) grę na 10
Stigg

szkoda, że nie działa na nowszych windowsach ;(

ocenił(a) grę na 9
ola3literki

polecam stronke gog.com. Tam kupisz wersje pod nowsze win

ocenił(a) grę na 9
ola3literki

https://www.gog.com/game/pharaoh_cleopatra

ocenił(a) grę na 9
ola3literki

Dziala z ustawionym trybem zgodnosci

ocenił(a) grę na 10
Kvenhetja

Mi działa nawet bez trybu zgodności na windows 8.1 .
Szkoda tylko że nie ma spolszczenia :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones