PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611621}

Faraon

Pharaoh
8,0 2 327
ocen
8,0 10 1 2327
Faraon
powrót do forum gry Faraon

"Faraon jest sercem Egiptu.
Ziemia to jego ciało, a ludzie są jego krwią.
Pewnego dnia TY będziesz rządził Egiptem, mój synu :3 Twoje armie uderzą piorunami poprzez niezmierzoną pustynię, a ona zadrży pod nimi. Tak jak trzęsła się pod stopami niezliczonych ludzi, którzy ciężko pracowali w palącym słońcu, aby wybudować miejsce wiecznego spoczynku twego dziada.
ON był Egiptem tak, jak JA jestem Egiptem i jak TY będziesz Egiptem!
Jego twarz jest moją twarzą i twoją twarzą!
Jego siła naszą siłą, ponieważ jego krew płynie w naszych żyłach. Trudził się całe życie, aby wybudować ten monument, który teraz na nas spogląda z góry. A kiedy został ukończony, jego życie też dobiegło końca. I chociaż mój ojciec został zabrany przez Anubisa, narodziło się nowe życie. I tak jak twój dziad był owinięty w delikatne płótna, tak i ty byłeś owinięty w pieluchy. I nowy dzień zaświtał nad Egiptem. W odpowiednim czasie każdy faraon musi pójść za wezwaniem Ozyrysa i wyruszyć w ostatnią podróż do Nieśmiertelnego Królestwa. Kiedy dzień panowania faraona kończy się, zaczyna się noc jego wiecznego snu.
Jak długo śpi on spokojnie,
TAK
DŁUGO
TRWAĆ
BĘDZIE
E G I P T !!!!!" :3 <3

ocenił(a) grę na 10
x_Buffy_x

Uwielbiałem to :3 Gra dzieciństwa. Nie zliczę ilę godziny w to grałem, tym bardziej że pasjonowałem się Egiptem,

Ja też pamiętam:
"Mówi się że podróż tysiąca mil zaczyna się od jednego kroku, tak też historia pewnego narodu zaczyna się od jednego marzenia. Marzenie to narodziło się na czarnym lądzie, niesione poprzez bezkresne pustynie, aż do ziemi Egiptu"
<3

ocenił(a) grę na 10
Gandalf777

o taaaak! :D <3 pierwsza cut-scenka :3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones