PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719593}

Farming Simulator 15

Landwirtschafts-Simulator 15
7,4 359
ocen
7,4 10 1 359
Farming Simulator 15
powrót do forum gry Farming Simulator 15

FS 2015

ocenił(a) grę na 6

dzieci :) spędziłem już w FS 2015 70h :) Fajna grafika kilka rzeczy bym doprasował oraz wyznaczył innych cel jak tylko zarobek jak na razie mało modów jest ale z każdym dniem jest coraz lepiej podczas grania potrafi sie wysypać :P

ocenił(a) grę na 7
o2vip

70h i nie nuży cię ta gra ?

Ja wymiękłem po około 46h dla mnie monotonność tej gry jest jej największą bolączką no i puste mapy jak po wybuchu w Czarnobylu :( ze 20h spędziłem na kultywowaniu i sianiu i w koło macieju to samo ! Dało to mi 450000 euro kasy - bez kodów ta gra szybko się nudzi żeby zarobić na sieczkarnię Krone lub wiatrak trzeba grać w tą grę ze 100h ! MASAKRA !

Może 17 wreszcie zrobią jak należy :)

Ten cały Giants jak dla mnie przesadza z cenami DLC kuźwa 10 i 8 euro za malutkie DLC ! to rozbój w biały dzień !

Bym zapomniał u mnie gra nie chodziła na patchu 1.2 crash za crashem musiałem wrócić do wersji 1.0.1

tomucho77

W Piętnastkę jeszcze nie grałem, bo mam trochę za słaby komputer :) Natomiast w 2013 to mam przegrane prawie 200h i ta gra jeszcze nie znudziła mi się.
Ostatnio spaliła mi się karta graficzna i na takim awaryjnym komputerze zainstalowałem sobie 2011, i nie powiem, ale jak na razie 60h przegrane.
Farming Simulator to bez wątpienia moje klimaty i ta gra jeszcze na długo zostanie ze mną.
Pozdrawiam fanów FS'a, a teraz wybaczcie bo mam do nakarmienia 400 krów :)

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

Nie wiem jak Ty mogłeś spędzić tyle czasu i nie zarobić kasy?! Ja jako nowicjusz zarobiłem ponad 6,5 mln w niecałe 10h. Obecnie mam przegrane ponad 25h. Gram już dla zabawy gdyż wszystkie potrzebne maszyny zakupiłem w kilku egzemplarzach.

ocenił(a) grę na 7
Grzegorz93

I co niby robiłeś że w tak krótkim okresie czasu zarobiłeś tyle pieniędzy ?

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

Jak co to ścinałem drzewa i sprzedawałem. Najpierw te który już były a potem kupowałem. Na jednym drzewie można zarobić 54tys.

ocenił(a) grę na 7
Grzegorz93

A widzisz ja nie zajmowałem się drzewami i dlatego tak ciężko mi szło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones