PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641959}
5,7 92
oceny
5,7 10 1 92

Fighting Force 2
powrót do forum gry Fighting Force 2

O wiele słabsza od jedynki, całkiem inny styl gry mimo iż miał to być Beat'em'up wyszło łażenie po pokojach otwieranie drzwi, zbieranie kluczy itp:. To tak jakby zrobić z "Die Hard Arcade" grę w której zamiast akcji mamy łażenie i główkowanie gdzie jest klucz.
Jedynkę się mega przyjemnie grało bo taki ma być ten gatunek, tutaj nawet strzelanie z broni nie było przyjemne, graficznie wyglądała o niebo lepiej od jedynki ale co z tego skoro gra sama w sobie słabo się sprzedała. Do tego władowali do tej gry wątek fabularny rodem z filmu Sci-Fi, w planach był Fighting Force 3 który miał pojawić się na PlayStation 2, jednak gra była we wczesnym stadium rozwoju i anulowano grę.

ocenił(a) grę na 10
MaXXi

Ja najpierw grałem w dwójkę, przez co moje odczucia są całkowicie odwrotne do Twoich. Pierwszą część miałem okazję sprawdzić dopiero po latach, no i jednak wolałem tryb bardziej fabularny, niż zwykłą sieczkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones