PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631369}

Final Fantasy VI

Fainaru fantajî VI
8,5 548
ocen
8,5 10 1 548
Final Fantasy VI
powrót do forum gry Final Fantasy VI

żeby zagrać w remake tej części na PS3 w graficznej jakości XIII. Ach, marzenia...

ocenił(a) grę na 9
lassa_2

Ja jestem ciekaw jak by się grała w FF6 na PS3 :) wydaje mi się że to nie byłoby to samo ale pewnie nigdy się o tym nie przekonamy FF6 po 7 moja ulubiona część .

D3Mania

Jeżeli nie zmieniliby fabuły i postaci, byłoby cudownie. Ale niestety VI część jest jakoś dziwnie pomijana zawsze i niedoceniona, mam wrażenie.

lassa_2

W przeciwieństwie do IV, która jest dużo bardziej popularna niż V i VI, chociaż, mówiąc szczerze, nie mam pojęcia dlaczego.

ocenił(a) grę na 9
lassa_2

Ja też nie mam pojęcia dlaczego FFVI jest tak znakomity że jak już się zacznie grać to nie chce się odejść :) jak dla mnie FFVI jest drugą najlepszą grą z serii raz nawet wrzuciłem ją sobie na telefon i codziennie grałem w drodze do pracy :)

ocenił(a) grę na 10
lassa_2

niestety bardziej wolałbym FF6 w grafice jak FF4 na DSa , ponieważ to jeszcze mogłoby się udac . W obecnej sytuacji kiedy to Square Enix nie potrafią zrobic dobrej gry , lepiej będzie jak sie nie będą brac za "rimejki" ;) na duże konsole ...

Sztocky

hmm no właściwie byłoby dobrze, gdyby w jakikolwiek sposób przypomnieli sobie o tej cudownej częsci

ocenił(a) grę na 10
lassa_2

Zrobić remake tej gry byłoby trudniej niż każdej innej. W tej części świat jest wyjątkowo bogaty i trudny do ukazania z tym klimatem od strony graficznej. To bardzo mroczny świat z zupełnie innym stylem niż wszystkie pozostałe części. Dużo brudu i śladów wojny magii , mroku, szarości i mechanicznych bestii.

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

Sam styl grafiki postaci co wskazują wyraźnie grafiki ich twarzy w menu wskazuje, że to jest baśniowy styl, a nie przerośniętych pakerów i lalusiów rodem z resident evil czy final fantasy 7.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones