PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612686}
6,6 530
ocen
6,6 10 1 530
Final Fantasy X 2
powrót do forum gry Final Fantasy X-2

Kontrowersyjna, huh?

ocenił(a) grę na 9

No naprawdę, czemu nie dziwi mnie tak niska ocena tej gry? Myślę jednak, że zdecydowanie na
nią nie zasługuje - owszem, popowa muzyka była do bani, ale uważam, że jako sequel X-2 nie
spisało się najgorzej. Pociągnęło ciekawą fabułę Dziesiątki, przywróciło do życia Job System,
który wg mnie był jednym z najlepszych systemów walki.. no i była wciągająca, no. Charaktery
postaci uległy zmianie, nie będę oceniać, czy na gorsze, czy na lepsze, jednak od czasu FFX
minęły dwa lata, trudno więc się dziwić, że Yunie zmieniła nastawienie do życia. Do muzyki
można się przyzwyczaić, ewentualnie nieco drastyczniejszą metodą wyłączyć dźwięk :P Ja grę
oceniam na jakieś 7,5 - teraz oceniłam na 9, by jej trochę podciągnąć ocenę. Czy grę polecam?
Cóż, co niektórym może wydać się denerwująca, jednak myślę, że fani Dziesiątki powinni
zagrać, o.

ocenił(a) grę na 7
Raksha

Słabą fabułę i uwstecznienie mentalne bohaterek (być może efekt bliskiego kontaktu z Sinem? Co by tłumaczyło, dlaczego jedynie Paine jest w miarę normalna) jeszcze da się zdzierżyć, ale zabawę w "Big Brothera" w rozdziale 4 (zwłaszcza jeśli chce się zdobyć 100%) już nie za bardzo. Muzyka (poza koszmarnym "Real Emotion") nie jest taka zła. Trochę brakuje męskiej obsady i Aeonów ( wynika to z fabuły, ale jednak ŻAL...) Zgadzam się, że głównym atutem gry jest świetny Job System (+ładna grafika). Dużym walorem jest też możliwość "skipowania" scenek ukazujących zmianę profesji oraz (sic) fabułę . Wielki plus za New Game+. Raczej nie jest to gra dla osób które grając w FFX kładły główny nacisk na dobrze opowiedzianą historię, gdyż ta z FFX-2 jest jej profanacją, pozostałym może się spodobać.

Raksha

Mi się podobała, zwłaszcza system rozwoju postaci, uczenia się czarów i technik z noszonych przedmiotów itp. taki jak to było w FF9 i ten system najbardziej mi się podoba ze wszystkich finali. Sama gra może nie tak rewelacyjna jak inne finale ale również godna uwagi.

ocenił(a) grę na 1
Raksha

nienawidzilam tej czesci, zalowalam 70 zeta na gre
FF X-2 to rumunski cyrk na kolach
-zrobili z yuny debilke, paine w ogole byla brzydka i zalosny emo dark character, reszta designu postaci jak z lat 90 w ameryce, jak bohaterowie pop komiksu, zal i smiech na sali
- NIENAWIDZILAM job systemu walki, o moj boze jak ja go nie cierpialam, wole standardowy podzial rol, kazda postac ma jedna klase i dlatego jestfajna i charackterystyczna,a oni mi walneli rumunski cyrk na kolach
-yuna spiewajaca piosenki? no blagam was...nawet nie potrafie skomentowac jak bardzo jest to tanie i sztuczne
- z poboznej yuny zrobili hot laske biegajaca w szortach z odslonietymi cyckami

chyba jeden z pierwszych Trashowych produktow , taki poczatek upadku szacunku do graczy w komputerowej historii, bo po ff X nie bylo juz zadnego dobrego finala pod wzgledem i gameplaya i storyline'a

Raksha

http://www.youtube.com/watch?v=_6bx69sZfbc
To najlepiej obrazuje jak odmienne zdanie mają fani tej serii na temat Final Fantasy X-2

ocenił(a) grę na 9
Raksha

Kupiłem PS2 jeszcze w UK. Konsola miał kilka gier dołączonych w tym FF X i X2 i temu akurat padło że tego sprzedawce wybrałem. Nie żałowałem ani chwili bo FF X to po prostu cudo, FF X2 było gorsze ale pociągnięcie fabuły było super pomysłem. Na prawdę sa do dobrze spędzony dziesiątki godzin przy tych dwóch częściach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones