PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612026}

Final Fantasy X

Fainaru fantajī X
8,4 1 679
ocen
8,4 10 1 1679
Final Fantasy X
powrót do forum gry Final Fantasy X

10 lat temu...

ocenił(a) grę na 9

... ta gra masakrowała gałki oczne !! Niektóre lokacje sprawiały ,że człowiek przez kolejne
miesiące krzywo patrzył na swojego pc !!
Szkoda tylko ,ze cała reszta jest jednak "nieco" gorsza od PSXowych FF :( . Tak czy siak ,
ostatni "prawdziwy" FF

Sztocky

Remaster chwilami jest ładniejszy od 13-tki. To spora pochwała bo i 13 jest ładną grą.

ocenił(a) grę na 10
grzegorz_cholewa

Remastera z PS3/PSVita ominąłem, dopiero teraz na Remastera na PS4 się zdecydowałem (oczywiście grałem w wersję PS2, w moim przypadku jakieś 8 lat temu), także był to powrót po latach..powrót, który w żadnym wypadku nie rozczarowuje.

Pomijam kwestię fabuły, bohaterów i muzyki, bo to było i jest genialne (Wersje 'Remastered' utworów często moim zdaniem odstają od oryginałów, ale jest też parę fajnych zmian, także warto za drugim podejściem pograć z nową wersją), ale to lokacje wgniatają w fotel i fakt, gra nie raz wygląda lepiej niż XIII. Naprawde nie spodziewałem się, że po tylu latach powrót będzie tak miły.

Zdecydowanie mój ulubiony FF. Chociaż niedawno dopiero przy premierze na Steamie ograłem IX, i to również kawał genialnej gry. :)

Tymczasem czekam na XII na PS4 odświeżoną, niestety miałem okazję tylko raz grać na PS2 jak byłem jeszcze kurduplem, a tam sporo ciekawych wątków politycznych było, które w tamtym wieku niezbyt jasne były dla mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones