PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612026}

Final Fantasy X

Fainaru fantajī X
8,4 1 679
ocen
8,4 10 1 1679
Final Fantasy X
powrót do forum gry Final Fantasy X

Rewelacja :)

ocenił(a) grę na 10

Właśnie powróciłem do tej gry po kilku latach i dalszym ciągu sprawia że grając w nią zapominam o całym świecie a godziny lecą jak minuty ;>
Grafika już może tak nie zachwyca ale to dla mnie nie ma znaczenia w wypadku tej gry , grywalność jest niesamowita. Możliwości rozwoju postaci poprzez Sphere Grid są prawie nie ograniczone , walki nie toczą się w czasie rzeczywistym tak że jest mnóstwo czasu na zaplanowanie kolejnego ruchu i nic nie jest kwestią przypadku czy naprędce wciśniętych klawiszy jak to niestety mi się zdarzało grając w X-2 .Poziom trudności jest ok . zdarzały się momenty w których musiałem chwile się pomęczyć aby poradzić sobie z jakimś bossem. Liczba dodatkowych misji związanych Clestial weapons , Monster arena , Omega ruins ,Dark aeony to wszystko daje masę zabawy poza główna fabułą gry .
Jedyną rzeczą która mi nie przypadła do gustu to gra w blitzball , stąd też nigdy nie miałem podobno najlepszego OD w całej grze czyli Atack reels Wakki ,to pewnie dlatego nie narzekam na niski poziom trudności gry hehe

ocenił(a) grę na 9
Mq112358

jak dla mnie ulubiona część tej jakże niezwykłej serii.

Mq112358

Też bardzo lubię 10, choć jest w moim rankingu dopiero za 8ką. W każdym razie bardzo przyjemnie się walczyło - włączała się potyczka z potworem, można było sobie przeanalizować kolejne posunięcia, iść na herbatę bez włączania pauzy, i potwór nadal czekał:) Taka gra dla szachistów. Dokładnym jej przeciwieństwem jest 13, gdzie trzeba nieustannie klepać w Xa, żeby nie dostać wcirów od przeciwnika.
Wracając do 10, to też spodobał mi się Sphere grid, choć i tak wolę Junction z ósemki. Postacie były trochę niewydarzone - oprócz genialnego Aurona i znośnej Lulu, reszta to porażka. Głupkowaty Tidus, lebiegowata Yuna i ograniczony umysłowo Wakka to niezbyt ciekawy skład drużyny. Jak zwykle dobry soundtrack. Ogólnie fajnie się grało, w tym roku zamierzam ponownie przejść dziesiąteczkę:)

ocenił(a) grę na 10
Mq112358

ja uwielbialam sluchac muzyki w tym audytorium w grze, chyba kazda sciezka byla genialna w swoim rodzaju , a juz na bank to zanarkand , yunas theme, calm lands i ending theme, no do zaryczenia i wytargania za dusze

i przepiekna scena tanca yuny na wodzie chyba juz legendarna, zakonczenie jak tidus odchodzi, yuna przez niego przebiega i upada, oraz motyw pielgrzymki i smierci przywolywacza, mozna by z tego napisac naprawde dobra ksiazke fantasy lub zrobic osobny film

ocenił(a) grę na 9
morgana000

Filmu o Final Fantasy niech lepiej niech nie robi bo pewnie i tak nic by z tego nie wyszło

ocenił(a) grę na 10
D3Mania

Ja bym tam chętnie zobaczył film ale tylko w takiej formie jak zostało zrobione Final Fantasy Advent Children :)

ocenił(a) grę na 9
Mq112358

Ta i ten film byłby tak samo żałosny jak film Dragon Ball więc czy warto ??

ocenił(a) grę na 10
D3Mania

Nie widziałem Filmu Dragon Ball wiec ciężko mi powiedzieć ;)

ocenił(a) grę na 9
Mq112358

To nie masz czego żałować bo to totalna strata czasu znaczna większość filmów na podstawie gier kiepsko wychodzi wiec niby czemu miałoby być inaczej z FF ?? jak dla mnie ów film byłby poniżający dla tak legendarnej serii jak Final Fantasy .
A co do FF:AC to powinien być zrobiony w takiej stylizacji jak FF:LO bo przynajmniej postacie wyglądały normalnie tak jak w grze .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones