PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612684}

Final Fantasy XIII-2

Fainaru fantajî XIII-2
7,2 403
oceny
7,2 10 1 403
Final Fantasy XIII 2
powrót do forum gry Final Fantasy XIII-2

Na początku myślałam, że XIII miała kretyńską fabułę, ale po ukończeniu wątku głównego w XIII-2 zmieniłam zdanie..Bo co to ma być u diabła?! No dobra....Mamy jeszcze te nieszczęsne Paradox Endings, ale to to już w ogóle nie trzyma się kupy. Szczególnie mnie rozwalił paradox o tym [mini - SPOILER!!!] jak Serah i Noel zostali zduplikowani czy coś w tym stylu (skleroza nie boli). Ach jo...Ale to do fabuły. Za to gameplay został zmieniony na lepsze. I w końcu jakieś ciekawe questy, a nie tylko "zabij gada, ZABIJ!". Choć znowu czas gry jest trochę za krótki jak na FF, tak samo poziom trudności jest niski.(ale przynajmniej nie pieklimy się nad bossami )
Także....Fabuła: XIII lepsza Gameplay: XIII-2 lepsza
Takie oto zdanie me jest. :D

shigatsu

Niestety ta gra pod każdym prawie względem jest gorsza od pierwszej XIII - od fabuły, kreacji postaci (Noel ratuje całość) i świata, po mechanikę w tym system dialogów, zadania, rozwój postaci. Jedyne co wydaje się dobre to system walki, który uległ poprawie.

Szkoda na tą grę czasu i pieniędzy.

ocenił(a) grę na 6
shigatsu

Takie miałeś zakończenie? Ja miałam w miarę dobre, ale mnie rozdupczyło. SPOILER!: Sarah umarła, a świat ogarnęła ciemność. Bogowie zostali zabici przez Noela. Na końcu pokazali Lighting więc chyba nią będziemy grać w następnej części.

Ta gra zasługuje na jakiś złoty medal pod względem irytowania. No normalnie żadna gra mnie tak nie denerwowała jak ta. Poza tym marna grafika, chyba nawet gorsza od poprzedniczki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones