PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612684}

Final Fantasy XIII-2

Fainaru fantajî XIII-2
7,2 403
oceny
7,2 10 1 403
Final Fantasy XIII 2
powrót do forum gry Final Fantasy XIII-2

Nie wiem czy tylko ja to widzę, ale można by było lepiej to zrobić...w sensie, ta fabuła, równie dobrze mogła by nie istnieć, a zakończenie nie napawa optymizmem... pokonać zło by stało sie gorzej i drążyć to aż.. się tylko pogorszy?? lol!

Osobiście wolałbym jakby już mieli robić drugą część zrobili po pierwsze fabułę bez zbędnego latania po tych samych lokacjach, które nie wiele się zmieniają.. ale dali np wątek zła i akcje w obecnym czasie i później ewentualnie jedną podróż w przyszłość by ją ratować, co by było doskonałym pretekstem by pokazać np jak ludzkość odbudowała zrujnowane miasta itp.

Nie rozumiem faktu czemu ludzkość nie zasiedliła się do końca na ,,dole,, a tym bardziej jaki miało sens budowanie sztucznego cocoona :o ( już nie wspomne jakim cudem już planety samej nie było na koniec w krysztale.

Jak dla mnie SE albo powinien zrobić XIII-3 i zakończyć prawowicie to, tak aby każdy mile fabułę wspominał, lub wydać dodatek kończący fabułę tak jak każdy chce :)

Jak dla mnie gra 7-8/10 aler nie podoba mi się wiele i czuję niedosyt

pomba

SPOILER
Musieli wybudować sztuczne Cocoon, bo to pierwotne prędzej czy później spadłoby na Gran Pulse, więc musieli stworzyć sztuczną planetę, na którą wszyscy by się przesiedlili przed wielką katastrofą.

ocenił(a) grę na 8
pietrox2

NO jak dla mnie sens to mialo by gdyby rzeczywiscie upadek mial zdemolowac zycie na gran pulsie i oni sie by uratowali , choc rownie dobrze mogli tym uniesc stary puls albo go poza puls jakso wyprowadzic itp, ale nie badzmy wybredni bo gra i tak sie skonczyla jak skonczyla a raczej nie skonczyla ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones