PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611643}

Final Fantasy XIII

Fainaru Fantajī Sātīn
7,0 1 186
ocen
7,0 10 1 1186
Final Fantasy XIII
powrót do forum gry Final Fantasy XIII

Nie przeszedłem gry - odpuściłem chwilkę przed finałową walką bo gra chciała abym chodził po gównianych planszach i toczył potyczki z badziewiastymi przeciwnikami, którzy mają dużo HP i nic poza tym. OGÓLNIE cała gra wygląda tak samo...idziesz przed siebie i klikasz jeden klawisz na padzie. Można bawić się w strategię, tylko po co? Strzał z miecza w pysk i tak rozwiąże 95% problemów. Beznadziejna fabuła (wręcz żenująca), fatalny design postaci (festyniarska banda clownów, ale czego sie teraz można po japusach spodziewać?)

Chyba najgorszy final w jakiego grałem a nie grałem chyba tylko w 2 albo 3ke i 11stkę. Tutaj zakończę znajomość z 13stką i podziękuje za kontynuację. Zapewne jak sama 13stka żeruje na popularności poprzednich części. Na pewno nie będę wydawał na taki badziew kasy.

Jeśli ktoś ma wybór to odsyam do znacznie lepszej 12stki, która ma mętne momenty ale w finale jest x1000 lepszą grą.

ocenił(a) grę na 3
kalamir

Dokładnie w porównaniu z siódemką to kpina.

ocenił(a) grę na 2
kalamir

Ciekaw jestem jak 10 oceniles?

ocenił(a) grę na 2
mario977

W sumie dobrze, ale przechodziłem z jap audio a to wiele zmienia w odbiorze. Dodatkowo jest tam wiele kawałków Nobuo Uematsu, które do dzisiaj mam w finałowej topce. Miałem tez okazję przejść odświeżona wersję HD po latach i tez dobrze się bawiłem. Tak naprawdę to nie znoszę/nie trawię tylko 9 i 13 części nie grałem jeszcze w 14 i 15.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones