PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734623}
7,2 1 040
ocen
7,2 10 1 1040

Five Nights at Freddy's 3
powrót do forum gry Five Nights at Freddy's 3

GDZIE KAPELUSZ

ocenił(a) grę na 7

Jeżeli ktoś lubi Five Nights At 'Freddy's to scoot dał nowy obrazek treser czy nie wiem co ale jeżeli pamięci nie myli wcześniej był cylinder a teras go niema co o tym sądzicie

Venomous02

Ha, mam swietna teorie, Freddy wreszcie znalazl swoj kapelusz x) (a tak na serio brak cylindra wg mnie oznacza, ze nie powinno byc FNAFa 4) O wlasnie, widzial ktos juz, ze TLT dodal piosenke? ^^

Kla_Ra_1234_567_8

Jest całkiem spoko. Nie przebiła poprzednich [ O FNAF 1 imo najlepsza ] ale nie odstaje poziomem. Jak tak można z siekierą na animatroniki :C
[ Btw. dzięki za info o piosence. Nawet nie widziałem, że już skończyli ]

FrozenFanPL

Z siekiera na animatroniki? A czego ty sie spodziewales?! .o. Purple raczej nie rozwalilby ich golymi rekami. Albo moze... nie wiem, ale musialo byc dramatycznie!!! :,)

Kla_Ra_1234_567_8

Bardziej chodziło mi o sam czyn niż narzędzie, ale dopiero za którymś razem załapałem, że chodzi w piosence Purple Guy'a xd
Teraz to ma sens.

FrozenFanPL

Holy shieeet!!! Wejdz na strone Scotta, szybko!!! D:

Kla_Ra_1234_567_8

Yup, widziałem :P ale teraz ni wafla się nie wczytuje.

Venomous02

Myślę , że to jasny znak, że coś się szykuje. Jeśli FNAF 4 to imo będzie to spinn-off który może ma nawiązywać do filmu? Ciężko teraz cokolwiek snućale przynajmniej wiemy, że coś się dzieje ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones