PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734623}
7,2 1 040
ocen
7,2 10 1 1040

Five Nights at Freddy's 3
powrót do forum gry Five Nights at Freddy's 3

Szkoda...

ocenił(a) grę na 5

Gra nie jest w ogóle straszna!
Freddy i reszta wyglądają jak masakra...
W złym sensie.
Kiedy oni cię "zabiją" to nie widać ich twarze, bo są cali czarni.
Szkoda słów...
NIE POLECAM FANOM SERII!

spilperg

Po pierwsze, phantomy cie nie zabijaja, tylko ogluszaja (wywolujac przy tym errory). Z tymi twarzami nawet sie zgodze, ale nie jest tak zle... jak inaczej wyobrazasz sobie zjawy? D: "Gra nie jest straszna" - po przezyciu kilkunastu jumpscare'ow caly FNaF juz nie przeraza ;-; ale to i tak nie zmienia tego, ze ta seria jest the best :3

ocenił(a) grę na 7
Kla_Ra_1234_567_8

Popieram te wypowiedzi kla ra 1234 567 8

ocenił(a) grę na 5
Kla_Ra_1234_567_8

Mówiłem w przysłowiu "zabić" więc o co ci chodzi?

spilperg

Ok, mój błąd. Czekaj... w przysłowiu?! xD A przypadkiem nie w cudzysłowie? Wiem, czepiam się ^^

ocenił(a) grę na 5
Kla_Ra_1234_567_8

O źle napisałem.
Przepraszam pisze na tablecie.

ocenił(a) grę na 8
Kla_Ra_1234_567_8

No... właśnie.

użytkownik usunięty
spilperg

,,NIE POLECAM FANOM SERII!" ta część jest wręcz obowiązkowa do zagrania, czy samego zobaczenia na YouTube dla fanów serii. Dlaczego ? Otóż wyjaśnia prawie całą fabułę. Nie dość, że wyjaśnia to jeszcze dodaje parę wątków. :)

spilperg

A mnie właśnie FNAF 3 ze wszystkich części przestraszył najbardziej [ Oczywiście na początku, bo taktyka jumpscareów działa najlepiej za pierwszym razem ]. Zgodzę sięco do Springtrapa, którego nie potrafiłem się bać bo jest zbyt cute, to co do reszty pierwszy efekt? Mega. Szczególnie BB, którego jumpscare'a w ogóle się nie spodziewałem. Jeśli za pierwszym razem Phantom Chica/Freddy Cię nie przestraszyli to zazdroszczę :)

FrozenFanPL

Jak dla mnie najlepszy jumpscare w grze to Shadow Freedy :)

ocenił(a) grę na 7
thorin3

Ej chyba Phantom Freddy co nie

Venomous02

Sorry :) Na 2 miejscu dałbym ex aequo Phantom Chicę i Phantom Foxy'ego :)

ocenił(a) grę na 7
thorin3

Chodziło mi tylko o że przekręciłeś nawę tej postaci a nie oto że chciałem cię krytykować chciałem tylko pomuc

ocenił(a) grę na 7
Venomous02

przepraszam za chciałem wyszło dwa razy

ocenił(a) grę na 7
Venomous02

nie pomyliło mi się

Venomous02

Spoko :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones