PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753013}
5,4 77
ocen
5,4 10 1 77
FlatOut 4: Total Insanity
powrót do forum gry FlatOut 4: Total Insanity

To dlatego, dlatego, Flatout 2 jest dla mnie najlepsza gra wyścigowa, jaką powstała. Przeszedłem ja swego czasu w 100%, po czym zacząłem od nowa. Co mamy w tym roku? Nieczytelne trasy, na których napotkamy niespodziewane przeszkody. Kiepski model jazdy i fatalna próbę stworzenia realistycznych zniszczeń. Wszechobecne wybuchy, które mają chyba za zadanie maskowac niedoskonałości gry. To wszystko możemy kupić za ponad 200 zl już za kilka dni. Czekałem, ubolewam, jestem smutny.

użytkownik usunięty
nieodwracalne

model jazdy to jakaś masakra, bardzo nieprzyjemny, wyścigi arcade to mój ulubiony gatunek gier, i w większości tytułów z czasem opanowuję model jazdy i sprawia mi przyjemność. Tutaj jest po prostu kompletna losowość, auto ,,potyka się'' o jakieś wyimaginowane kłody na drodze i koziołkuje jak opętane (takie wybryki udupiły mnie w ostatnim wyścigu w pucharze i muszę powtarzać). Wszechobecna niskobudżetowość tytułu, cena z czapy (za 20 dolców przecież powinno być na premierę za to coś). 90% czasu to gry to niestety frustracja albo nuda, pozostałe 10% to bardzo krótkie przebłyski flatoutowej frajdy. Dwójka po ponad 10 latach nadal w czołówce gier tego typu, 4-ta część szybko odejdzie w niepamięć, i raczej nikt nie będzie za nią tęsknił po latach. No nic, teraz czekam na Wreckfest i Redout.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones