PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614644}
7,2 1 099
ocen
7,2 10 1 1099

FlatOut
powrót do forum gry FlatOut

W grę grałem rok po jej premierze i była to bardzo dobra gierka, chyba jedna z pierwszych która miała w sobie dobrą destrukcję otoczenia, wiadomo wszystkiego zniszczyć nie mogliśmy, ale to co było na tamten czas imponowało.
Model zniszczeń aut też był OK choć były to skrypty, aczkolwiek było ich pełno, poziom trudności wyścigów był dość wysoki nie można tutaj temu zaprzeczyć, ale z tego wszystkiego co mnie zostało w pamięci, to okropna wręcz odrażająca MUZYKA. Wiem że kasy nie starczyło na licencjonowane znane utwory, może dlatego zasięgnięto po te z piwnicy. Sorry ale inaczej tego określić nie mogę, kto napisał tak durne piosenki i tak..... aaahhh serio szkoda strzępić ryja.
Oczywiście nie wszystkie utwory są słabe, ale musiałem wyłączyć muzykę w grze, bo wręcz przewiercały mi uszy, a takiej padaki długo nie słuchałem, co innego muza w dwójce to ja rozumiem. Ale w jedynce hheeehhh najsłabsze ogniwo jedynki= MUZYKA.

Poniżej krótka recenzja z Xboxa.
https://www.youtube.com/watch?v=HYeO47w2Hdo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones