PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661852}
8,4 705
ocen
8,4 10 1 705
Football Manager 2013
powrót do forum gry Football Manager 2013

football manager

ocenił(a) grę na 10

Tak więc co tym razem? lepszy tryb 3d ? bardziej przejrzyste okienka ? kocham te serie, ale z
kazda edycja widze, ze nie musza sie bac konkurencji, bo nie wprowadzaja wiele nowosci...
mimo tego kocham ten tytul

krissojkapn

Po przeczytaniu recenzji napisanej przez gry-online wnioskuje, że jednak w tym roku postarali się o więcej zmian, niż tylko ledwie widoczne detale. Ja osobiście na pewno skusze się na kupno szczególnie że key do steam'a można dostać już za niespełna 90zł ;]

ocenił(a) grę na 10
McDohl

Więc mam FM-a od wczoraj, jestem póki co załamany poziomem transferów i treningów. Treningi sprawiają wrażenie zupełnie nieprzydanych, transfery to latwizna, Neymara sciagnalem za srubki, grajac EVERTONEM... poza tym mnostwo crash dumpow... i nie, nie mam tostera zamiast komputera ;) Wyjdzie jak zwykle - dwa lub trzy update'y i bedzie mozna znowu caly rok grac. Lecz na starcie - jak zwykle - niegrywalne.

ocenił(a) grę na 9
krissojkapn

ja kupiłem 9 listopada, z tego co mi wiadomo po 6 wyszedł patch (więc nie wiem jak wcześniej) i nie miałem jak do tej pory ani jednego crasha, a już mam rozegranych 72 godziny

z nowych opcji deadline strasznie mi sie podoba, ostanie godziny okna transferowego

ocenił(a) grę na 10
krissojkapn

Masakrycznie trudny poziom nowego FM może trochę odstraszać, ale chyba o to właśnie chodzi. Jak wiadomo, posiadanie super zawodników to nie wszystko i tu się to właśnie sprawdza. Nowy FM jest bardziej życiowy, nie polega tylko na kupowaniu i wygrywaniu meczów.

ocenił(a) grę na 10
NeverLie2Me

ale niektorzy zawonicy są zbyt "skoksowani"

ocenił(a) grę na 10
krissojkapn

Kto Twoim zdaniem??

ocenił(a) grę na 10
NeverLie2Me

Traycyjnie - cala czolowka swiatowa. w tej czesci FMa chyba nie ma opcji by nie kupowac neymara, ktory rozwija ie chyba za szybko i lauje bramke za bramka...

ocenił(a) grę na 10
krissojkapn

"Cała czołówka światowa" - Messi, Ronaldo i tak jak mówisz Neymar. Przecież oni i tak strzelają jak na zawołanie. Może Ci się tak wydawać, bo gra obronna jest dość słabo dopracowana póki co. Grając w Anglii nie dostrzegłem dużych dysproporcji między zawodnikami. Albo po prostu zrobiłeś jakąś killer taktykę, proponuję się pochwalić, bo wszyscy mają problem z tym aspektem nowego FM.

ocenił(a) grę na 10
NeverLie2Me

killer rogi glownie mi wyszly. tez gram w aanglii i widze dobry balans pomiedzy zawodnikami.. bo np w Hiszpanii jest masakra

ocenił(a) grę na 10
krissojkapn

No właśnie w poprzednich wersjach zawsze mi wychodziły killer corners, a teraz to może 1 bramka na 10 rożnych. Jak masz to ustawione??

ocenił(a) grę na 10
NeverLie2Me

pozniej ci to rozpisze, ale na cmrev masz juz zapewne podane

ocenił(a) grę na 9
krissojkapn

No taaaa, tylko że za mniej niż 50 mln euro to Santos go nie chce puścić. Poza tym na palcach jednej ręki można policzyć kluby do których on chce przejść. Nic tylko kupować...

ocenił(a) grę na 10
s_f

w pierwszym sezonie go nie kupisz, ale drugi, trzeci juz sie da :) Jeszcze chwilka i FM 2014 - a w sumie jakoś glosno o nim nie jest..

ocenił(a) grę na 9
krissojkapn

Mnie się udało tylko raz kupić Neymara, gdy prowadziłem PSG, a tak to nigdy nie był zainteresowany transferem do moich drużyn mimo wygranych rozgrywek ligowych i pucharowych. Teraz gram Napoli i zauważyłem w profilu Neymara, że on w ogóle nie jest zainteresowany grą we Włoszech.
FM 2014 standardowo wyjdzie na początku listopada więc jeszcze trochę czasu minie. Ja i tak nigdy nie kupuję FM na premierze, tylko około stycznia/lutego jak już gra jest połatana patchami.
Z nowości, które już ogłoszono największą rewolucją będzie trzymanie sejwów w "chmurze" więc skończy się taktyka save/load :)

ocenił(a) grę na 10
s_f

No i ciekaw jestem czy piractwo odpadnie dzieki chmurze. W sumie FM 2013 pojawil sie na torentach po 7 miesiacach od premiery, niezly wynik. Boje sie tylko tego, ze teraz do gry w FM bedzie neizbedny wlaczony net, a tak to czasem steam offline robilem i mozna bylo grac na wyjazdach, delegacjach itp..

użytkownik usunięty
krissojkapn

Tym razem mnóstwo bugów i spieprzona gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones