PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695770}
8,4 640
ocen
8,4 10 1 640

Football Manager 2014
powrót do forum gry Football Manager 2014

Choć według mnie trochę słabsza od ostatniej części i liczyłem na większe zmiany.

ocenił(a) grę na 9
Azad

Ja w 2013 nie grałem ale za to dość długo w 2012, więc przeskok dla mnie był ogromny! Trochę trwało żebym wszystko ogarnął ;) Ale na początku jak miałem dostęp do wersji beta to silnik meczowy był BEZNADZIEJNY!!! Wyniki zdarzały się wyższe niż w hokeju a bramkarze puszczali niemal każdy strzał. No ale teraz już jest wszystko w porządku, nic tylko grać! :)

ferdasss

Mam tak samo z 12 na 14 :P także trochę musiałem ogarniać :P dalej się uczę ale jest coraz lepiej :P aktualnie gram 1 sezon Hellas Verona :P zaskoczenie 6 miejsce w tabeli po chyba 14 kolejkach :P a przede mną mecze z Napoli Juve i Interem :P jakie są wasze osiągniecia ?

Jashin89

Największy transfer, Piotr Celeban za 800k Euro :P

ocenił(a) grę na 9
Jashin89

Moja przygoda z tym FMem nie zaczęła się zbyt dobrze - najpierw, jak już wspominałem, czysta loteria przez silnik meczowy + zakaz transferów w zimowym okienku a później plaga kontuzji wśród obrońców Górnika Zabrze, który prowadziłem. Skończyło się na ultimatum 9 pkt w 5 meczach ale zespół nie podołał i po 26 kolejkach zostałem zwolniony. Po miesiącu zatrudnili mnie w Piaście Gliwice, gdzie zagrałem (i wygrałem) 1 mecz i skończyłem sezon zasadniczy na 6 miejscu by w grupie mistrzowskiej zająć ostatecznie 3 miejsce. Po tym sukcesie popełniłem jednak duży błąd i sprowadziłem aż 12 nowych zawodników. Tak więc łatwo się domyśleć - jestem na etapie kolejnego ultimatum po 16 ligowych kolejkach :D

A co do transferów to największe kupno - czeski skrzydłowy Jakub Hora (875 tys. zł, warty teraz 1,9 mln), największa sprzedaż - Paweł Olkowski do Heerenveen za 3,3 mln zł ;)

ocenił(a) grę na 9
ferdasss

Zapomniałem dodać, że pierwszy raz gram w rozgrywkę sieciową :) Super sprawa! Aktualnie FC Thun i chyba dopiero 3 kolejka ligowa ale teraz czasu nie ma, żeby się z kumplem zgrać - pewnie dopiero po sesji :P

Jashin89

Mistrzostwo Włoch w pierwszym sezonie w Interze Mediolan. Zapragnąłem przywrócić im ni tak dawny blask. :D

transformers

Ja niestety Hellasem Verona coraz słabiej po 23 kolejkach, 12 miejsce ale do strefy spadkowej 5 pkt... i w 8 meczach 2 strzelone bramki ... coś się zacieło szukałem rozwiązań, zmieniałem role ale piłkarze są w dołku nawet rozmowy nie pomagają :/ a początek to lidera miałem po 4 kolejkach i chyba 12 bramek strzelonych :// Napastnik nie strzelił od ponad 10 godzin hehe

Jashin89

Mi grozili zwolnieniem po 5 kolejkach, bo zajmowałem miejsce w środku tabeli. Ale pozmieniałem taktykę. Mój ulubiony wariant z 2012 i 2013 nie wypalił z tercetem ofensywnym. Więc gram dwoma DP i jakoś idzie. :)

Zasiliłem się w lato Schurrle, Murielem, Bocchettim, wypożyczyłem Marina. Nie najgorzej :) A ty jakieś transfery?

transformers

Nie bardzo :P właśnie bardziej kasa mi wpływa , zimą tylko wypozyczenia na dla DP z klubu Evian w raporcie 4 gwiazdki ale ciezka nazwa nie przypomne sobie :P Piotr Celeban przed runda za 800 k euro, budzet mi zostal ponad milion chyba :P utrzymac się w lidze a sezon potem się lekko wzmocnic i srodek tabeli bede chcial mierzyc :P tylko do 2-3 mln nie wiem czy kupie kogos dobrego ...

Jashin89

rozgladaj sie za graczami dostepnymi za darmo

transformers

Zatrudniłem już tak zapomniałem dodać Mohamedda Sissoko (eks LIverpool , Juventus) 29 lat dość dobre staty :P
Tylko wiadome też musi być budżet na płace :D

Jashin89

napisz tu po sezonie jak Ci poszło ;)

Jashin89

Mam pytanie związane z finansami. Chodzi o debet w pensjach, czyli mogę płacić 20 tys., a płacę 22 tys. W Fm 10 można było na to nie patrzeć, w niejednym klubie miałem taką sytuację i nic się nie działo, zato w 13 odrazu prowadziło to do zadłużania się klubu(chyba, że klub zadłuża się sam, bez pomocy problemów z pensjami, tego nie wiem), a jak jest w Fm 14??

użytkownik usunięty
ferdasss

A wie ktoś czy da się obejść te głupie przepisy w lidze mistrzów, dotyczące wychowanków i graczy zatrudnionych w polskich klubach ? Bo już 3 rok z rzędu wygrywam lige mistrzów Legią, w ostatnim sezonie miałem paru polaków tylko na ławce rezerwowych albo poza kadrą w ogóle i jakoś to było. A teraz mam 17 obcokrajowców, a polaków ze czterech i nie mogę zgłosić legii do ligi mistrzów .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones