PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695770}
8,4 640
ocen
8,4 10 1 640

Football Manager 2014
powrót do forum gry Football Manager 2014

Strasznie duża ilość bramek padających z rożnych( na 20 strzelonych z 12 padło z rożnych). CSKA wygrywa z Man Utd. 5-0 i ogólnie wyniki kuriozum( zero realności). Ogólnie chyba trochę to wszystko zostało przekombinowane.

ocenił(a) grę na 9
Sleptik87

Wiem, że piszę sam do siebie ale jeszcze muszę dodać, że algorytm meczowy to jakiś dramat i w każdym meczu po kilka słupków i poprzeczek to również przesada. To pierwszy sezon a gra już trochę zniechęca. :(

ocenił(a) grę na 7
Sleptik87

Słupki i poprzeczki to pikuś. U mnie pada bardzo dużo bramek samobójczych w obie strony. W sezonie w moich meczach to z 10-15 spokojnie naliczę.
Ostatni patch mam wrażenie, że trochę to zniwelował.

ocenił(a) grę na 9
s_f

W lidze już po zdobyciu Mistrzostwa gram z beniaminkiem nie masz czego szukać w ekstraklasie!!!! Wynik 3:1 a w strzałach 46:3!!! trochę chore
(

Sleptik87

Też zauważyłem, że dużo bramek z rożnych, ale to może dlatego, że często ustawiam trening meczowy na OSFG. I jeszcze nierealne jest to, że przez pierwsze dwa sezony LM wygrał Manchester United ( obydwa razy w finale z Bayernem) a w 3. Bayern znowu doszedł do finału i wygrał z Juventusem. Ogólnie moim zdaniem gra świetna, najlepsza w serii, a gram od 2006.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones