PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695770}
8,4 640
ocen
8,4 10 1 640

Football Manager 2014
powrót do forum gry Football Manager 2014

Po sciagnieciu gry Fma14 chcialem poprowadzic klub np Mu czy Arsenal tam są takie dziwne nazwiska... Dlatego do was mam pytanie jak to zalatwic zeby nazwiska były prawdziwe jak w realu? Spróbowałem sciagnac patcha ale nic z tego :/. Nie przyjemnie sie gra z dziwnymi nazwiskami, dlatego ani jednego meczu nie rozegralem w tej nowszej wersji. Mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi... Po za tym szczerze mówiąc dla mnie najlepsza wersją gry jest FM07-11. Czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Bolt

Podejrzewam , że zanim zacząłeś grę zaznaczyłeś używaj prawdziwych piłkarzy albo ukrywaj , nie pamiętam już, ale też tak miałem odznaczyłem albo zaznaczyłem tą opcję i było w porządku. Spróbuj raz to zaznaczyć, jak będzie lipa to odznacz i będzie dobrze.

Ja tam zadnej opcji do "ptaszkowania" nie zauwazylem. Poza tym duza losowosc wynikow, polecenia taktyczne to pic na wode, mnostwo zbednych rzeczy. Generalnie przerost formy nad trescia.

ocenił(a) grę na 10
Bolt

to dlatego że masz nie orginalną grę też tak miałem musisz sciągnąć ten plik i zainstalować do folderu z grą i wszystko będzie normalnie.
http://pokazywarka.p l/0blve0/ (usuń spację)

dexter_28

Hejka ja próbuje coś zrobić z tym podanym plikiem ale nic to nie wnosi po zainstalowaniu do gry pomoże ktoś??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones