PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695770}
8,4 640
ocen
8,4 10 1 640

Football Manager 2014
powrót do forum gry Football Manager 2014

niewiem

ocenił(a) grę na 3

jak to ocenic, zawsze gralem w fm'a ale nigdy tak nie bylo zebym nie wiedzial jaka ustawic taktyke, bo zadna sie nie sprawdza, do tego rozmowa z zespolem wyglada jak gadanie z rozwydrzonymi dzeciakami, zarzad niecierpliwy-male potkniecie i juz rozmowa, wyniki czasem smieszne- mysle ze grajac seniorami realu madryt, nie musialbym wprowadzac calej jedenastki zeby wygrac ze swoimi rezerwami a w grze jest mozliwe nawet dostac ciry... najgorsze wydanie fm'a

ocenił(a) grę na 8
chimaira_x

Podbijam, w 100% się z Tobą zgadzam. Ta gra potrafi wkurzyć, czasami dosłownie nic nie jest dobrym rozwiązaniem.

ocenił(a) grę na 7
Goral74

No niestety ale algorytm meczowy wydaje się wcale nie reagować na ustawienia taktyczne. Mecz wygląda jakby wynik był ustalony przed jego rozpoczęciem. Skuteczność strzałów na bramkę wynosi jakieś 10% podczas gdy przeciwnik potrafi strzelić raz i od razu zdobywa gola.
Ja przestałem grać w tą wersję i wróciłem do 2013.

ocenił(a) grę na 10
s_f

to mówicie, że taka tragedia? To mój pierwszy FM, więc nie mam porównania... ale zabawę mam genialną, szkoda, że wcześniej nie spróbowałem pograć w managery... Chociaż przyznam, że momentami też nie łapię o co chodzi z ustawianiem odpowiedniej taktyki i mimo, że to pierwsza moja gra tego typu coś mi mówiło, że jest to dziwne, bo też miałem wrażenie, że to wszystko jest jakby ustalone z góry, szczególnie forma meczowa zawodników...

ocenił(a) grę na 3
ogierinho

podchodzilem do tej gry z 10 razy, zawsze konczylo sie to wyrzuceniem z klubu, nigdy wczesniej tak nie bylo. ale o dziwo przy kolejnej probie zalozenia klubu (r.madryt) udalo mi sie zdobyc wicemistrzostwo, puchar hiszpani i 1/8 ligi mistrzow. takze nie jest zle, ale mimo wszystko owe wydanie FMa nie rowna sie z kazda swoja poprzedniczka! na plus jest wiecej opcji ale niestety przy tym poziom trudnosci wzrasta do wymiarow czasem bardzo nierealnych. ostatnio np postanowilem zostac managerem polskiego klubu, napchalem go zawodnikami z wolnych transwerow o dobrych atrybutach (emil mpenza, vicente, nuno gomes) wydawalo sie ze powinienem wygrac z klubami ktorych zawodnicy nie przekraczaja atrybutow powyzej dziesiatki, okazalo sie jednak ze moze byc inaczej,bo przegrywalem kazdy kolejny mecz. dlaczego? nie wiem i to jest najgorze w tej grze. ale puki co, polecam zwrocic uwage na trening, zeby bylo intensywnie i roznorodnie, defensywa, ofensywa, pan nad pilka itd. mi pomoglo, mam nadzieje ze i wam pomoze :)

ocenił(a) grę na 10
chimaira_x

Eno, bez przesady, ja tam problemu nie mam w polskiej lidze (może to z tymi mocnymi zespołami trudniej?), 2 sezony z rzędu mistrzostwo, plus w drugim sezonie wygrana w lidze europejskiej (po zajęciu 3 miejsca w grupie w LM i po na prawdę fartownym ułożeniu się przeciwników co prawda, VFB Stuttgart najtrudniejszy w finale) 2 razy z rzędu w lidze mistrzów, co zastrzyk gotówki dało dziki. Bardziej chodziło mi o to, że w jednym meczu przegrywam superpuchar europy z Bayernem po zaciętej walce 5:4, natomiast w następnym przegrywam 2:1 z Ruchem... Może to kwestia motywacji piłkarzy jest taka ważna?
PS: Też w pierwszym sezonie ściągnąłem Nuno Gomesa :) ale trochę za wysoka płaca jak na jakość gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones