PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642790}
5,9 3 259
ocen
5,9 10 1 3259
Fortnite
powrót do forum gry Fortnite

Polaczki hejtują

ocenił(a) grę na 9

Zawsze, jak pojawi się coś nowego, to ma to zarówno swoich zwolenników, jak i hejterów.
W przypadku Fortnite, pojawiła się masa zwolenników (wystarczy spojrzeć, ile ludzi w to gra oraz ile ludzi ogląda streamy), ale również masa hejterów. A skąd ci hejterzy? Zazwyczaj znikąd, nie grali nawet w grę, a hejtują, bo to modne, no i w gierke grają 12-latkowie, więc to powód, żeby po niej cisnąć (bo w inne gry grają tylko dorośli).
Drugim powodem jest frustracja, bo jak ktoś nie umie grać, to przegrywa, a komu się spodoba gra, w której się ciągle przegrywa?
Trzeci powód może już być najrozsądniejszy do zrozumienia - gra jest po prostu zbyt nudna, nie ma sensu itp. I oczywiście tutaj faktycznie niewiele ma do zaoferowania, ale przecież trzeba być niepoważnym, aby po grze Battle Royale (nie będę tu mówić o Save the World), spodziewać się jakiejś fabuły rodem Wiedźmina. Gra jest prosta - masz wygrać. I tyle. Chociaż teraz jest wiele opcji, dzięki trybie Creative i Playground, gdzie można po prostu porobić masę różnych rzeczy ze znajomymi.
Mi osobiście bardzo się gra podoba, bo jest darmowa, nie ma żadnego pay2win, oparta na czystym skillu, choć czasami wchodzi jakiś % szczęścia, tak jak chyba w każdej grze. Czasami faktycznie już nudzi, ale wtedy można pograć zamiast solo ze znajomymi, czy z kimkolwiek, wtedy jest nieco ciekawiej. No i każdy patch jakoś urozmaica grę, więc zawsze jest coś nowego.
Tyle ode mnie, jak dla mnie gra nie zasługuje na tyle hejtu, ale czaję, że to w modzie. W sumie moi znajomi też hejtowali tę grę, a teraz grają i im się podoba :D

ocenił(a) grę na 3
PinkySuavo

Taa. Mamusia cię woła nie słyszysz?? Na kolacyjkę idź byś sobie ją zjadł, zapchał się. Nie szanuję twojego zdania ani opinii

ocenił(a) grę na 9
Dawid_Bochenski

Masz prawo nie szanować :D

ocenił(a) grę na 7
Dawid_Bochenski

Jak ci się nie podoba, to nie graj i koniec.

ocenił(a) grę na 3
Chaplinlimelit

Ależ argument. Grałem w to tylko 3 dni. I żałuję tego straconego czasu.

ocenił(a) grę na 7
Dawid_Bochenski

Jakim cudem tak szybko odpisałeś? Zazwyczaj na tej platformie odpisują po dniu, lub miesiącach. Ale do rzeczy. Należy docenić twórców za włożoną pracę w tą grę. To, że na przykład społeczność jest toksyczna, nie jest powodem, żeby obrażać tą grę.

ocenił(a) grę na 8
PinkySuavo

Ja gram, a jestem 22letnią kobietą. Gra po prostu mi się podoba to sobie gram na telefonie, lecz ciężko się buduje, może zacznę grac na komputerze to i budowanie lepiej będzie mi szło, cóż i tak uważam, że nieźle mi idzie :)

ocenił(a) grę na 9
agaten1234

O kurde, podziwiałem ludzi grających w tę grę na telefonie XD Ale ludzie i na telefonach i na padach potrafią dobrze grać, ja od dziecka przyzwyczajony jestem na komputerze, więc jak na nim masz obeznanie to polecam :P W sumie 10 miesięcy temu pisałaś ten komentarz, więc pewnie już albo nie grasz, albo zaczęłaś na kompie

PinkySuavo

Gra mi się nie podoba, bo ludzie w mojej klasie przez nią zachowują się jak debile -_- tylko FORTNITE! Ej! Słuchaj Tomuś! Zagraj znami mamy takie świetnego skina i taki pakiet! A on ŁAAA! OCzywiście!! -_-

ocenił(a) grę na 9
Dubbingorozec

Taki wiek, nikt nie każe Ci z nimi rozmawiać :D Też w gimnazjum ze znajomymi graliśmy w np. LoLa to się o nim dużo gadało.

PinkySuavo

Właśnie o to chodzi że to oni najczęściej zaczepiają, albo się wydzierają, ale dzięki za radę

PinkySuavo

Grałem dwa razy i powiem tak próbowałem,ale gra jest nudna. Epic Games,CCP,People Can Fly,Tencent kontroluje to w jaki sposób można modować grę na pewno nie jak w grach rodem z serii gier Unreal Tournament. Oby jeża Sonika i Samus Aran nie dawali do tej gry. Już lepiej na gatunek gry Metroidvania pasowałaby Jill z Dżungli. Widać,że chyba byli influencerzy Segi baseball’u się tam znaleźli amerykańskiej piłki nożnej.

PinkySuavo

Już byłoby lepiej gdyby Lara Croft,Sara Connor,Kratos,koleś z Halo pojawili się w serii gier Jazz Jackrabbit niż grze Fortnite jako cyber uniwersum cyfrowej jeszcze nie wirtualnej rzeczywistości.

ocenił(a) grę na 9
luke11685_gamerz31w

Ja aktualnie już nie gram. W chapterze 1 mi się ta "fabułka" podobała, ale i tak zawsze bardziej grałem w to ze względów rywalizacyjnych. Gra mi się ostatecznie znudziła po prostu, jest monotonna, a gierek też się teraz długo szuka. No ale pograłem naprawdę sporo.

PinkySuavo

Gram od 5sezonu rozdziału 2 i na początek 3 sezony były spoko nadal gram to teraz ale już raczej kończę bo jak mówiłeś gra jest monotonna

PinkySuavo

I za dużo spocuchów jest nie da się już 4fun pograć

ocenił(a) grę na 5
PinkySuavo

nudna jest. no i jeszcze wszędzie te płatne dodatki. kustomizacja to nie wszystko. a inna sprawa to że nie umiem w shootery XD

ocenił(a) grę na 9
slashadow95

Już dawno nie grałem. Mnie jarał aspekt rywalizacji i wyjątkowy system PVP którego jeszcze nie było, który pozwalał na wiele ciekawych zagrywek (mowa o systemie budowania połączonym ze strzelaniem). W shootery też za bardzo nie grałem ale to dzięki tej nowince mnie wciągnęło. Ogólnie lubię rywalizację w takich grach i to mnie wciągnęło. No ale już dawno nie gram

A o jakich płatnych dodatkach mówisz? Przecież się chyba płaciło tylko za skiny itd?

ocenił(a) grę na 5
PinkySuavo

pakiety, karnety bojowe, vdolce, ekipa która się odnawia co miesiąc... cały czas wchodzi coś nowego

ocenił(a) grę na 9
slashadow95

Aa, ale coś tam za darmo dało się chyba dostać, a tych pakietów i tak nie trzeba używać. Ja kupiłem raz a i tak biegałem większość czasu w podstawowym wyglądzie XD A 'odnawiająca się ekipa' to nie wiem co to, możliwe, że tego nie było kiedyś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones