PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709302}
6,6 603
oceny
6,6 10 1 603
GRID Autosport
powrót do forum gry GRID Autosport

Miałem dać 1/10 ale nie zrobiłem tego ze względu na przyzwoita grafikę i mistrzowską optymalizację kodu. Na moim 5 letnim kompie (GTX 295, Ci7 2,66Ghz, 6GB RAM) @1920x1080 gra śmigała w ustawieniach graficznych HIGH. Klatki oscylowały od 32-56.

Nie udało mi się na EASY (nie ustawiałem VERY EASY bo jest jakieś autohamowanie przed zakrętami) wygrać pierwszego wyścigu. Drugi mnie uświadomił, że też nie mam co liczyć na wygraną. Samochody prowadzą się dosyć ociężale i nie potrafią skręcać. (gram an klawiaturze). Przy zderzeniu z innym uczestnikiem wyścigu kamera odbija się błyskawicznie jak piłeczka kauczukowa od ściany. Co to ma być?!

Co więcej. Reszta uczestników wyścigu sprawia wrażenie jakby miała mocniejsze silniki. Dogonienie ich jest po prostu awykonalne. Dodatkowym irytującym utrudnieniem i tak już irytującej rozgrywki hehe jest kara za wjazd na trawkę i zbyt mocne ścięcie zakrętu.

Widok z kokpitu to jakiś kiepski żart. Deska rozdzielcza jest totalnie rozmazana. Nie widać ani prędkościomierza ani obrotomierza ani reszty elementów jakie znajdują się na desce rozdzielczej. Pamiętacie NFSa SHIFT? Chyba nie muszę więcej mówić.

Nie wiem dla kogo skierowana jest ta gra. Mistrzowie Kodu dali ciała.

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

"Uwielbiam" ludzi, którzy mieszają z błotem dobre gry, tylko dlatego, że są dla nich za trudne, a błędy są karane. Plus no nie mogę, w opcjach trudności można sobie ustawić nielimitowaną liczbę powtórek, jak już naprawdę jest się kiepskim, dwa-trzy podejścia do jakiegoś zakrętu i już opanowane. Ja też gram na klawiaturze, przyzwyczajnie się do wszystkiego na średnim poziomie trudności zajęło mi jakieś dwa wyścigi, a teraz cała gra sprawia mi ogromną przyjemność. W ogóle nie ogarniam, że opanowanie toru jest jakimkolwiek problemem w grze, która daje możliwość brania udziału w kwalifikacjach lub 10 minutowego treningu przed każdym wyścigiem. Jak kolega nie lubi wyzwań w grach wyścigowych to może trzeba było zostać przy Burnoutach albo ostatnich Need for Speedach?

kapeusz

Wolę zostać przy Dirtach. :)

STAMiNA

Dirty to bida

vince25xx

Styl rozrywki jaki prezentują mi odpowiada w 100%.

STAMiNA

Mi w ogóle nie podeszły :(

kapeusz

Ja nic nie musiałem opanowywać, bo w sumie od początku sobie radziłem - szybko się do gier wielu przyzwyczajam.

The_Fallen

Ch.j to kogo obchodzi. :D

> szybko się do gier wielu przyzwyczajam.
Może dadzą ci jakiś medal za to. xD

STAMiNA

A zamknij mordę, bo się kompromitujesz tym trollingiem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
STAMiNA

Jak widać strasznie słaby psychicznie jesteś skoro tylko obrażasz. Najlepsze, że nie zdajesz sobie sprawy jaki głupi jesteś, no ale tak jest.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
STAMiNA

Uważaj, bo jeszcze ktoś ci uwierzy, że taki ułom byłby w stanie zajść tak daleko.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
STAMiNA

Ukończyć wysoką szkołę wielu potrafi, ale inteligencji to nie poprawi ci.

The_Fallen

zreszta niczego nie skonczyles.

The_Fallen

Skończyłem.

The_Fallen

Inteligencja mi umożliwiła przetrwanie na studiach wyższych. Ciekawe czy ty byś zdał testy kwalifikacyjne na Polibudę. hahah :D

STAMiNA

Nie zdałbym, ale jest to kwestia wiedzy z matematyki i innych a ja nie mam siły na uczenie sie tych rzeczy za duzo tego a matma to juz w oggole nie dla mnie , nie jest to kwestia inteligencji - ktoś taki jak Ty ma maks 50 IQ. Inteligentny to Ty nie jesteś, bo jesteś idiotą. I nie, nic nie skończyłeś przy tej inteligencji i tak nie byłbyś w stanie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
STAMiNA

Udowodnij, że masz 120 IQ - to co reprezentujesz świadczy o maks 60 IQ. I tak zeskanuj mi dyplom, masz udowodnić te pierdoły. Nie zrobisz tego? Na pewno nie zrobisz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
STAMiNA

No i widzisz? Nie udowodniłeś, taki marny z ciebie przeżytek ludzkości.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
STAMiNA

Marny argument. Nie potrafisz udowodnić i tyle, starasz się zasłonić marnymi argumentami swoją głupotę. Byłó

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
STAMiNA

Udowodnij.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
STAMiNA

Jak do tej pory to o tobie mają takie zdanie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
STAMiNA

Czyli nie obchodzi cię zdanie o tobie całej ludzkości poza tobą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
STAMiNA

Przeważnie nikt danych o sobie nie pokazuje.

The_Fallen

Ja pokazuje.

STAMiNA

Nie każdy musi, wielu ukrywa. Mi tak jest wygodniej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
STAMiNA

Po prostu chowam, czemu to cię już nie powinno obchodzić.

The_Fallen

hahaha :D

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

"Uwielbiam" ludzi, którzy mieszają z błotem dobre gry, tylko dlatego, że są dla nich za trudne, a błędy są karane. Plus no nie mogę, w opcjach trudności można sobie ustawić nielimitowaną liczbę powtórek, jak już naprawdę jest się kiepskim, dwa-trzy podejścia do jakiegoś zakrętu i już opanowane. Ja też gram na klawiaturze, przyzwyczajnie się do wszystkiego na średnim poziomie trudności zajęło mi jakieś dwa wyścigi, a teraz cała gra sprawia mi ogromną przyjemność. W ogóle nie ogarniam, że opanowanie toru jest jakimkolwiek problemem w grze, która daje możliwość brania udziału w kwalifikacjach lub 10 minutowego treningu przed każdym wyścigiem. Jak kolega nie lubi wyzwań w grach wyścigowych to może trzeba było zostać przy Burnoutach albo ostatnich Need for Speedach?

kapeusz

btw ostatnie Need for Speedy to totalny syf.

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Dlatego je Tobie poleciłem widząc Twoją opinię o GRID: Autosport. ;)

kapeusz

Szkoda, że Mistrzowie Kodu nie myślą o kolejnych odsłonach Dirta. To jest właśnie seria samochodówek dla mnie. :)

STAMiNA

Pierwszy Grid jest zajebisty w ch uj.

vince25xx

No ja na klawiaturze nie potrafiłem w niego grać. Może na kierownicy jest inaczej.

STAMiNA

Ja grałem na padzie XBox na PC i było super.

STAMiNA

Serio? Nie dałeś sobie rady na pierwszym wyścigu? A zresztą, to nie pierwsze miejsce gdzie pokazujesz jakim upośledzonym trollem jesteś.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 6
STAMiNA

Rzeczywiście największy problem to silniki przeciwników, niezależnie od tego czym jedziemy, rywale uciekają na prostych, a na prędkość w zakrętach też się to przekłada. Niby są to samochody wyścigowe, a tylna oś ślizga się jakby to był zawody driftingowe. W wielu zakrętach nie da się przejechać bez poślizgu, gdyż auta nie chcą skręcać, nawet przy hamowaniu z zapasem, aby zmieścić auto w pętli toru trzeba wpaść w poślizg.
Jako fan sportów motorowych jestem oburzony rozwiązaniem kwestii limitów toru - ich przekroczenie następuje zgodnie z przepisami wtedy, gdy wszystkie cztery koła samochodu znajdą się poza białą linią ograniczającą pętlę. Tymczasem GRID Autosport karze za wyjazd tylko jedną stroną auta w niektórych miejscach, podczas gdy nie ma spowalniania za wyjechanie z zakrętu poza tor, jeśli kolejny jest w tę sam stronę. W rzeczywistości oczywiście jest to karane, gdyż pozwala osiągnąć większą prędkość na wyjściu i wyprzedzić na prostej. Ale nie W GRIDzie, gdzie wyprzedzać można tylko na dohamowaniach, odjazd z zakrętu przeciwnik komputerowy zawsze ma lepszy.

ocenił(a) grę na 6
Mr. President1

Dodam jeszcze rozczarowanie, że w klasie GT3, jednej z najpopularniejszych na świecie kategorii wyścigowych, Aston Martin V12 Vantage został w grze nagle zastąpiony modelem Zagato bez unikalnego dźwięku skrzyni biegów. Drobnostka, ale dla fanów wyścigów zauważalna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones