PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698114}
7,3 2 242
oceny
7,3 10 1 2242
Game of Thrones A Telltale Games Series
powrót do forum gry Game of Thrones - A Telltale Games Series

Epizod 4 - opinie

ocenił(a) grę na 5

W sumie fajny epizod:
*W Ironrath coraz ciekawiej - powrót Ramsaya
*KL - Mira zaczyna się wyrabiać
*Gared rusza za Mur
*Asher i spółka idą na Meereen

ocenił(a) grę na 7
12Lisek

Chyba najlepszy z dotychczasowych. Rzeczywiście Forresterowie zaczynają stawiać na nogi, najbardziej podobało mi się jak Mira zaczęła być wytrawną intrygantką. Widok czerwonej jak burak twarzy Androsa bezcenny :) Dobrze że Gared jest już za murem - epizody w Czarnym Zamku jakoś mnie nużyły Dużo więcej akcji i walk. Teaser sugeruje że w piątym epizodzie dowiemy się kto jest zdrajcą i sugeruje że to mężczyzna - czyżby Duncan ? Stawiałam na lady Forrester, ewentualnie w jakimś małym stopniu na maestera, ale po piątym epizodzie widzę w tej roli Duncana. U Miry też będzie ciekawie - pójść za głosem rozumu i pomóc Cersei oskarżyć Krasnala czy jednak dochować mu lojalności ?
Nie zgodzę się natomiast kompletnie co do Ironrath - ten wątek był dobry do momentu zakończenia - pojawienie się na końcu Ramsaya było... słabe. Wyciągnęli go z kapelusza tylko po to żeby gracz się niecierpliwił. W dodatku wiadomo że z uwagi na kanon jest nietykalny, moim zdaniem zabrakło pomysłów i poszli po najmniejszej linii oporu wciskając największego psychola i superhiper czarny charakter w Westeros. No i kupy też się to nie trzyma - pojawił się sam, wszyscy mieszkańcy i żołnierze (Glenmore'ów zostawiłam w zamku) zostali wyrżnięci/zamknięci w lochach. Mają ufortyfikowany zamek z żelazną kratą a póki co wejść może tam każdy kto zechce i kiedy zechce :)

ocenił(a) grę na 5
Laura_N

W tym epizodzie są też inne przykłady, które sprawiały, że sobie powiedziałem WTF??:
*1 przykład - Whitehillowie podp**erdalają Forresterom całe żelazne drzewa, a potem chcą ich pomocy przy obróbce, chociaż Roose ma w dupie, kto to będzie robił, ważne żeby było.
*2 przykład - Andros, na polecenie Ludda, zbiera najemników. Setki. Pytanie: po co? Ma pięć razy więcej ludzi od Forresterów, ponadto miał 20 zbrojnych w Ironrath. Jego wrogowie mają najwyżej 30-40 ludzi, w dodatku ledwo wyszkolonych. Czy on chce też zaatakować Boltonów, żeby zdobyć Północ, czy co? Przecież Lannisterowie z Tyrellami by go zjedli, nawet gdyby miał ze sobą te setki najemników.

ocenił(a) grę na 9
12Lisek

Co do twoich przykładów..

1. To ma sens? Było widać, że Whitehillowie nie potrafią obrabiać drewna! Ich tarcze z tego materiału były popękane! Nie chodziło o to, że Forresterowie będą to robić, bo ktoś się obrazi, tylko że oni jedyni to umieją. Roose miał w dupie kto to będzie robił.. jeśli będzie to robił dobrze! A Whitehillowie nie robili tego dobrze.

2. Tu się zgadzam.

ocenił(a) grę na 5
Jgsaw

1. Tylko po cholerę zajewanili im to drewno, skoro i tak wiedzieli, że nie dadzą rady?

ocenił(a) grę na 9
12Lisek

Bo byli chciwi i chcieli jako jedyni mieć dostęp do luksusowego surowca.

ocenił(a) grę na 5
Jgsaw

To teraz majo za swoje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones