PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809087}
7,5 860
ocen
7,5 10 1 860
Gears 5
powrót do forum gry Gears 5

Jeszcze żadna odsłona Gearsów mnie tak nie pochłonęła aby skończyć ją prawie całą w tak krótkim czasie przed premierą MrGreen. Nawet Multiplayera zdążyłem wczoraj liznąć.
Gra ma swoje błędy nie jest idealna, ale kampanię ma dużo lepszą niż poprzednie odsłony. Pseudo sandbox to czysty dodatek ale dość przyjemny, zadania fajnie się wykonywało, aby potem ruszyć dalej działać z kampanią. Choć miałem 2 błędy w kampanii gdzie musiałem zrobić restart checpointa, oraz jeden który wysypał mi grę to i tak jest dobrze, bo gra się wysypuję przez serwery zaś skrypty wystarczy zrobić restart i powinno zaskoczyć. Nie mniej jednak na pewno będzie jakaś łatka jutro albo na dniach. Graficznie wyciska 100% z Xboxa naprawdę bardzo ładnie wygląda gra, a podczas bujania się naszymi sankami, można gdzie nigdzie zobaczyć gdzieś gorszą teksturę. Ale umówmy się jaka gra jaj nie ma ?? no właśnie. Zaś liniowe lokację wyglądają naprawdę starannie i chyba dwa albo trzy razy gdzieś tam w oddali dograł mi się jakiś detal.
Myślę że Gyrosy będą bardziej rozwijane jeżeli chodzi o tą otwartość. Pewnie będzie można się spodziewać czegoś na zasadzie Shadow of The Tomb Raider przy kolejnej generacji, gdzie w HUBY będą bardziej dopieszczone w detale i znajdźki oraz w bardziej rozbudowane poboczne aktywności itd:

https://www.youtube.com/watch?v=527cvFV3-mY

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones