PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809087}
7,5 860
ocen
7,5 10 1 860
Gears 5
powrót do forum gry Gears 5

Ukończyłem kampanię wczoraj na split screenie, jak każdą inną część, po czym wróciłem jeszcze raz do Judgment z 2013 roku by jeszcze raz liznąć klimatu Gears'ów, zanim się wypowiem. Nie mam nic dobrego do powiedzenia na temat piątej odsłony, zawód gonił zawód, gra krótka, lokacje mimo fajerwerków, drętwe jakieś. Nie czułem satysfakcji z gry. Pierwszy akt napawał optymizmem, drugi...już nieco gorzej, mimo zimowych klimatów, które zazwyczaj lubię, jaka by gra nie była. Trzeci akt to było nieporozumienie, nie mogłem się doczekać aż się skończy, niedługo później ukończyłem grę, ku memu zdziwieniu, zaskoczeniu, zawód 200%. Bywa, że biegasz bez celu 15-20 min, te sanki to już ogóle nieporozumienie, zasnąć można. Najsłabsza część ze wszystkich.

ocenił(a) grę na 1
Masters3

Zgadzam się. Części 1-3 + Judgement przeszedłem po kilka razy, z przyjaciółmi, sam, jak się tylko dało. Część 4 już była bardzo nudna, chociaż ciekaw byłem całego tego zabiegu "po 30 latach" (czy ile tam minęło). Piątka... To była męka, nawet z przyjacielem i browarem u boku przechodziliśmy ją w mękach, nawet nie wiem ile wieczorów na raty nam zajęło... i plot twist z Locustami to absolutna beznadzieja, która nijak się ma do książek i komiksów, czy też w sumie kampanii poprzednich gier w ogóle. Końcówka też beznadziejna i założę się, że uśmiercona na końcu postać wróci, tylko jako "złol" w części następnej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones