PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744222}
7,4 918
ocen
7,4 10 1 918
Gears of War 4
powrót do forum gry Gears of War 4

Niby dodali sporo nowego. Nowe bronie, nowe tryby, zmieniona horda, ale w głębi to stare, dobre gearsy. Jak ktoś grał i lubił poprzednie części to gra obowiązkowa. Bardzo fajna kampania, może poza pierwszym aktem. W momencie gdy pojawia się Marcus wraca klimat oryginału, intensywna i efektowna sieczka i wszystki za co lubiłem gearsy. Krojenie lancerem dalej sprawia frajdę. Podobnie jak strzelanie z gnashera w pobliskich wrogów. Jak dla mnie mocny kandydat do gry roku 2016, zwłaszcza że wielkiej konkurencji w tym roku nie ma.

ocenił(a) grę na 8
karasiewiczmi

Przeszedłem przed chwilą, 2 pierwsze akty totalnie wyprane z klimatu (strzelanie do robotów w girsach nie widzi mi sie), dalej lepiej, ale i tak ponizej trylogii.
Poprzedniczki miały lepsze postacie (wiec tez i dialogi, w 4 sa niezwykle suche), lepszy projekt poziomow i niezwykly, mroczny klimat (szczegolnie 1 i 2).
Tutaj gameplay nadal trzyma ten sam poziom (chociaz walki z bosami sa gorsze) i nadal sie w to dobrze gra, ale calosciowo wypada to zwyczajnie gorzej.
Multi za to jest najlepsze w serii i to w sumie ratuje tą grę.

Dla mnie singiel na 7

A w tym roku dla mnie pewne GOTY to rewelacyjny Uncharted 4 (dla mnie 10/10), tuz za nim dalbym Doom'a 4

ocenił(a) grę na 9
lukas_172

Single drętwy dopóki nie pojawia się Marcus. Wtedy się rozkręca, choć sam singiel zasługuje na max 8. Tylko jedno pytanie. Kto kupuje gearsy dla singla? Horda 11/10. Wzięli najfajniejszy tryb i delikatnie rozbudowali. Klasy postaci, ustawienie i rozbudowa bazy wedle kaprysu, ogromne znaczenie współpracy (najlepiej grać z całą drużyną na mikrofonie. Wielka frajda na wiele, wiele godzin. Jedyne czego brakuje w hordzie, to więcej klatek. Prosi się o nie. Na koniec wisienka na torcie. Tryb pvp. Więcej trybów, 60fps i niesamowita porcja frajdy.

ocenił(a) grę na 8
karasiewiczmi

Ja jakoś nie mam ochoty i też czasu na multi.
Tylko singleplayery ogrywam ;) w takim U4 singiel dla mnie to 10/10, a multi nawet nie tknąłem..

7,5 dla singla gow4 w sam raz IMO, ogolnie jak mnie cos natknie i sprobuje grac w multi to moze ocene podwyzsze, ale watpliwe zeby mi sie chcialo

ocenił(a) grę na 9
lukas_172

Dlatego Twoja ocena jest zupełnie nieobiektywna, bo ocenianie po singlu gry zrobionej pod multi jest zupełnie bez sensu. I tak miło, że coalition nie potraktowali singla zupełnie po macoszemu, tylko zrobili z tego całkiem przyzwoity tryb, ale prawdziwa zabawa zaczyna się na multi. Przede wszystkim 60fps robi o niebo lepsze wrażenie. Do tego cała masa trybów i ogromna radocha ze zdobywania kolejnych fragów i kolejnych zwycięstw. A jak masz jeszcze znajomych do gry, to już w ogóle...

ocenił(a) grę na 8
lukas_172

Raczej pod singla i multi robili w takim stopniu.

Ja gram na PC i miałem okolo 100 klatek + wszystkie bajery na max

ocenił(a) grę na 7
karasiewiczmi

ja kupuje Gearsy dla singla praktycznie w 100% i mało tego Halo też ,wiec jak widzisz są tacy ludzie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones