PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609731}

God of War II HD

God of War II
8,6 7 494
oceny
8,6 10 1 7494
God of War II
powrót do forum gry God of War II

Jak dla mnie ta odsłona jest znacznie lepsza od jedynki. Dzieje się dużo więcej, a spokojniejszych momentów jest naprawdę mało. Akcji jest tutaj co nie miara, a klimat greckiej mitologi wylewa się litrami. Obok tego tytułu nie można przejść obojętnie !!, no po prostu nie można !!.

Każdy powinien zagrać w ten tytuł, nie ważne czy masz PS2 czy PS3 po prostu graj, bo mimo iż gra się postarzała na PlayStation 2, to i tak oferuję to samo co ładniejsza wersja na PS3. Ja nie dawno skończyłem 5 razy !!, kufa ktoś by pomyślał że przejdę pięć razy w ciągu 10 lat jedną grę!!. Tak mam tylko i wyłącznie jeżeli gra ma w sobie POWERA i startuję z tak zwanego KOPYTA!!. A uwierzcie mi takich gier jest naprawdę mało, to jestem dumny że jedną z nich jest właśnie God of War II..... Zeus Idę po ciebie !! :D.
https://www.youtube.com/watch?v=C5CTzj2QTw8

ocenił(a) grę na 9
MaXXi

O jakże zgadzam się z Tobą. GoW II wymiata do tej pory. Nie uważam, że gra się postarzała mimo tak wielu lat. Oferuje dużo więcej niż niejedna współczesna produkcja. Pierwszą grą na PS3 jaką zobaczyłem było GoW III. Wtedy mnie pozamiatało. To co zobaczyłem na ekranie TV mnie oszołomiło. Można powiedzieć , że serię zacząłem z dupy strony bo właśnie od III. Potem była I (świetny tytuł) i II, która także zostanie na długo w mojej pamięci. Klimat, game play, muzyka, grafika to najwyższych lotów, kawał dobrze zrobionej roboty. Wkrótce IV w klimatach nordyckich. Myślę, że i tu studio sprawi się wyśmienicie i Kratos w kolejnej odsłonie będzie nas bawił przez kilka następnych lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones