PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609731}

God of War II HD

God of War II
8,6 7 494
oceny
8,6 10 1 7494
God of War II
powrót do forum gry God of War II

God Of War 2 uważam, że jest najlepsza z Trylogii, a zaraz po niej jest 3, 1

ocenił(a) grę na 10
Kane777_filmweb

moim zdaniem 1 i 2 są najlepsze, a 3 część daleko w tyle...

MrMarvinPL

3 Pod każdym względem jest lepsza chyba każdy by przyznał, kto oczywiście grał w trylogię. Jednak Ci powiem, że 2 miała najlepszy Klimat, wspomnienia mam z niej najlepsze, ale to co 3 pokazała wbiła mnie w fotel. Szczena mi opadła z wrażenia.

ocenił(a) grę na 10
Kane777_filmweb

3 to graficznie wymiatała, ale jakoś historia mnie nie urzekła... no i ta końcówka... słabe to było... 1 była świetna dlatego , że było to nowe ip na rynku i dość ostro zaatakowało segment gier akcji, a także miała najlepszą historię. Z kolei 2 wyciskała z czarnuli ostatnie poty i była pierwszą (lub jedną z pierwszych) gier w 480p. Nie uważam, że 3 była słaba, ale nie wniosła tyle co część 1 i 2...

MrMarvinPL

Z 3 było u mnie tak, że początek był fenomenalny jedno z najlepszych akcji jakie widziałem. Niesamowita euforia. Także tutaj przebiło wszystkie części później już było trochę zbyt wolniej co już gra traciła na swojej niezwykłości. Ciągle wracaliśmy do tych samych miejsc. I niestety ten sam gameplay, ale tutaj się nie zawiodłem nie chciałem, aby zmieniali co więcej tego samego wolałem. Jedyny minus tej gry to grywalność na pierwszym podejściem w 8 h przeszedłem najkrótsza z serii. Poziom Chaos to czasami szlak mnie trafiał te same błędy popełniałem:P

ocenił(a) grę na 10
Kane777_filmweb

Początek był kozak to fakt, ale w 2 walka z kolosem też rządziła. W trójce brakowało mi zagadek. Był ogród Hery, ale to trochę za mało jak na tą serię. Na długość gry można narzekać, bo kończy się zbyt szybko. Czekam na Ascension:)
Pozdro!

MrMarvinPL

Najwięcej egzemplarzy z serii God Of War wyniosła 3 ponad 5mln powyżej kopii, następne miejsce to God Of War 1 około 4.600mln potem God Of War 2 też 4 mln. Jedno trzeba było przyznać, że Ostrza Ateny miały najlepsze combosy, gdyby nie one to Spartiata nie zabiłby Zeusa:D 2 zagadki były w sumie Ogród Hery jak powiadasz i ustanowienie tego miecza przed walką z Herkulesem. Zakończenie mi się nawet podobało, ale znając życie Kratos nie umarł na pewno będzie God Of War IV na PS4.. God Of War Wstąpienie trochę poszli za daleko uważam, że robienie z takiej serii Multi to jakiś niewypał choć jak zwykle zaskakują walkami, ale przecież to jest Multi może się szybko komuś znudzić. Ja preferuje Singla z Kratosem i Ostrzami Chaosu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones