PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609731}

God of War II HD

God of War II
8,6 7 495
ocen
8,6 10 1 7495
God of War II
powrót do forum gry God of War II

Moja pierwsza gra na konsole.Emocje na tamte czasy nie do opisania. Pamiętam gdy dostałem konsole ps2 na gwiazdkę od rodziców.Bodajże była ona w zestawie z konsola, a rodzice nie zauważyli, że są tam treści seksualne i gra jest mega brutalna.Strasznie mnie jarało, masakrowanie wrogów, szczególnie bossów.Muzyka pierwsza klasa.Najlepsze było to, że konsola nie zaowierala karty pamięci i uniemozliwialo mi to przechodzenie gry do samego końca.Ponieważ nie mogłem zapisywać poszczególnych checkpointów.Jedynym sposobem było siedzenie od samego rana i napieprzanie, byle do końca.Oczy normalnie łzawiły od tego siedzenia i patrzenia się w ekran.A wyzywania tych przeciwników tyle było, że rodzice zwracali uwagę.Bylo naprawdę dużo przeszkód między innymi, przeciwnik był zbyt trudny, albo prąd wyłączali i cała gra poszła się walić.Skonczylem grać bodajże w jakiejś świątyni, bo zagadki nie potrafiłem rozwiązać i właśnie w tamtym momencie rozwaliłem swojego własnego pada jak i uszkodziłem konsole.Po jakimś czasie tata zakupił mi God of wara jedynkę, ale konsola była już tak zepsuta, że mogłem dojść jedynie do tego momentu w którym Ares pojawiał się na horyzoncie i gra się zacinała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones