PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605868}

God of War III Remastered

God of War III
8,5 10 124
oceny
8,5 10 1 10124
God of War III
powrót do forum gry God of War III

God Of War 5:....?

ocenił(a) grę na 10

Witam wszystkich forumowiczów i fanów boga wojny.
Jako wielki fan serii obmyślałem sobie jak mogła by wyglądać piąta część serii.
Poniżej zamieszczę tytuł i skrócony opis z kim będzie musiał się zmierzyć Kratos.Oczywiście przypominam ,że są to MOJE SPOSTRZEŻENIA.
Okej zaczynamy:
TYTUŁ:God of War 5:Vengence of Zeus.
Ten kto oglądał scenkę po napisach widział ślady krwi,które kończą się nad przepaścią.Kratos w wizjach zobaczył swoją żonę ,która powiedziała mu ,że jeszcze nie dane jest mu zginąćPrzypisane jest mu ostatni raz ocalić świat.(Czołówka)(rok później)Kratos budzi się na plaży.Narazie będzie nam przypisane walczyć rękami;)Pokonujemy przeciwników i docieramy do wcześniej nie znanego nam miasta.Rozpoczyna się filmik.Wpadają na nas dzieci jednak później szybko się cofają.Podchodzi do nas kobieta ,pytamy się który jest rok itp.Dowiadujemy się ,że Zeus nie umarł.Podobno wskrzesiły go mroczne siły.Wielu herosów też w niewyjaśniony sposób zmieniło swoją naturę i dołączyło do nowego wroga.Okazuje się też ,że grób Aresa jest pusty...
Nasz bohater będzie musiał jeszcze raz uratować świat przed zagrożeniem ,które nie cofnie się przed niczym.
Oto jest mój pomysł na fabułe(cały czas się zastanawiam kto morze być tą czarną siłą).
Będę też pewnie dopisywał co do fabuły. A was proszę o to czy byście mogli dawać własne tytuły,kto może być głównym wrogiem czy też opis fabuły.
Szczerze dziękuje za przeczytanie mojej wypowiedzi i odpowiedzi.:)

ocenił(a) grę na 10
Mr_Apokalips

Co do tej mrocznej siły to może okazać się Atena :)Moc puszki Pandory opętała ją i dała nowe zdolności. Zamieniania wszystko co chce w mrok lub mroczne istoty.

Mr_Apokalips

http://www.filmweb.pl/videogame/God+of+War%3A+Wst%C4%85pienie-2013-652569/discus sion/wed%C5%82ug+mnie+jest+mo%C5%BCliwy+god+of+war+4,2164709

ocenił(a) grę na 10
Mr_Apokalips

Sory, ale glupszego scenariusza nie slyszalem.
Uratowac swiat? A co Kratos jest jakims bohaterem Marvela?
Przeciez Kratos zawsze byl egoista i uparcie dazyl po trupach do celu.
Liczyla sie tylko zemsty... a nie ratowanie swiata.

ocenił(a) grę na 9
Mathias_13cool

Dokładnie, Kratos i ratowanie świata są antonimami. Zresztą, ta fabuła jest mocno naciągana.

Mr_Apokalips

Jak już ma być to God of War IV a nie V :D

dembalak1

Może być V bo jako IV część niektórzy uważają God Of War Wstąpienie :D

Mr_Apokalips

ALE NERD, JA YEBIE XDDDDDDDDDDDDDD

ocenił(a) grę na 9
Mr_Apokalips

No średni ten scenariusz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones