PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609723}
8,4 7 433
oceny
8,4 10 1 7433
God of War
powrót do forum gry God of War

Nie będzie drugiej takiej gry, fabuła, postacie, sam bohater, lokalizacje i mitologia. To wszystko jest zrobione na perfekt!! Po prostu gra tak wciąga, jak żadna inna;]
Najlepszym dla mnie momentem była walka z minotaurem;]. Gorąco polecam dla tych którzy nie mieli przyjemności w nią zagrać.

ocenił(a) grę na 8
adi1411

dokladnie, ta gra miazdzy pod kazdym wzgledem, jedna z najlepszych gier na konsole.

ocenił(a) grę na 10
adi1411

są jeszcze 2 inne gry tak dobre jak God of War. Jest to God of War II i God of War III. einfach genial

ocenił(a) grę na 10
Nabukadnezar

dokladnie!! gra mnie wciagnela do tego stopnia ze pieniadze zarobione (oczywiscie zza granica) przeznaczylem na zakup ps3 tylko po to by moc zagrac w god of war 3.

użytkownik usunięty
adi1411

Ja właśnie zakupiłem na PS3 God of War Collection i własnie gram w cz. 1 gra jest niesamowita tym bardziej remsterowana do HD tylko szkoda, że nie poprawili jakości wyglądu filmików, tak czy siak jestem nią zachwycony!!! Przede mną jeszcze cz. 2 i 3 więc mam sporo godzin grania przed sobą :)

ocenił(a) grę na 10

Moja Ulubiona seria!!!!!!! Czekanie na III to była katorga jak żadna inna, killzone i gow byly powodem kupna ps3

ocenił(a) grę na 8

też mam GoW Collection . 1 odstaje o lata świetlne od 3 ale to normalne- dzieli je przepaść technologiczna. W 2 jeszcze nie grałem ani w Collection vol. 2 ale już God of War należy do mojej ulubionej serii.

ocenił(a) grę na 10
adi1411

Ja również kocham tą gre i zgadzam się z opinią "najlepszej gry na PS2". Ponoc ma byc god of war III też na 2 XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones