PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767548}
8,9 11 893
oceny
8,9 10 1 11893
God of War
powrót do forum gry God of War

Nie rozumiem całego hype'u na tę grę. Oceniają ja chyba ludzie którzy nie grali w inne części lub co najmniej nie posiadali innej konsoli wcześniej. Gra, jest co najwyżej dobra. Nic więcej. Nie będę się po raz kolejny czepiał że niewiadomo jak kratos znów żyje i się tam znalazł, skoro zabił go Zeus, ale... DO CHOLERY PRZEZ CAŁĄ GRĘ NICZEGO Z TYM NIE WYJAŚNILI + pod koniec mowa że to kratos zabił starego jak przecie było na odwrót -.- lekkie zażenowanie.
Wracając jednak do samej najnowszej części: moje pierwsze kilka podejść po parę godzin to była po prostu męka. Ta gra była tak tragicznie nudna i niedopowiedziana, że nie mogłem tego znieść. Oto wielki kratos który zarżnął około 10 bogów a tu nagle obskakuje wpierd od jakiegoś kościeja, no błagam... System walki... No zaszaleli niesamowicie z obniżeniem tempa rozgrywki w tej części tą siekierką, nie ma co, dobrze że od 2/3 gry nieco się to zmienia. Walkirie to jakaś kpina, ktoś chyba za dużo w dark souls grał. Fabuła jest ok, ale za, dużo znaków zapytania. Grafika bardzo ładna. Ostatnia walka? Chyba najgorszy moment tej gry. Rozczarowanie totalne, nie to do czego przyzwyczaiła seria, to było jak jakiś wstęp. Ode mnie tyle i subiektywno obiektywne 7,5/10. Od 9 w zwyż nie wiem kto daje, ale współczuję znajomości z serią i innymi grami.

ocenił(a) grę na 10
xDeOx

Czyli uważasz że około 90% krytyków nie zna się na grach i na serii?
http://www.metacritic.com/game/playstation-4/god-of-war

ocenił(a) grę na 7
Diana68

Tak. :) ta gra jest po prostu wolna i nudna. Zrobiło z tego bardziej mix gier. Poza tym to moje zdanie (lecz w sumie nie tylko nie tylko) i pamiętam, że któryś polski serwis na przekór wystawił 8 czy 8,5/10 więc jako jeden z nielicznych sprawiedliwie.

ocenił(a) grę na 6
Diana68

Nie

ocenił(a) grę na 9
xDeOx

Opinia opinią, ale ja odniosę się do błędów rzeczowych dotyczących fabuły w Twoje wypowiedzi. Na końcu God of War 3, Kratos zabija Zeusa dokładnie w ten sam sposób jak pokazano to w tej części. Także nie wiem skąd Ci się wzięło że to Zeus go załatwił. W zakończeniu trójki Kratos próbuje zabić sam siebie, ale już w scenie po napisach jest pokazane że przeżył. Nie jest to do końca wyjaśnione jak, ale można się domyślić, ze po prostu się wyleczył dzięki swoim boskim mocom, albo miało to coś wspólnego z symbolem feniksa na ziemi w miejscu gdzie "zginął". A 8 to bardzo dobra ocena, więc nie wiem w jaki sposób to jest wyjście na przekór innym serwisom. Jakby wystawili 5 albo 6: to by było dziwne.

ocenił(a) grę na 6
xDeOx

Dokładnie tak jest ,to co wszyscy się tu zachwycają ,ubisoft robił już 10 lat temu

ocenił(a) grę na 7
xDeOx

Mnie gra też nie zachwyciła. Najbardziej mnie rozwaliła powtarzalność przeciwników. Ciągle bijemy się z tymi samymi potworami tylko w różnych kolorach, to samo dotyczy bossów. W tej grze bossami są różnokolorowe trolle albo Baldur, z którym walczymy parę razy xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones