PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606531}
7,1 211
ocen
7,1 10 1 211
GoldenEye 007
powrót do forum gry GoldenEye 007

Z tego co mi wiadomo gierka wyszła tylko na Wii ;)

ocenił(a) grę na 6
EwkaS

dlatego pełna nazwa to "Reloaded"...

fabio

GoldenEye 007 z 2010 roku było tylko na Wii i Ds (http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15436), a rok póżniej zrobili GoldenEye 007: Reloaded na ps3 i x360 (http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=17068) także takie połączenie jak jest tu, że wszystkie platformy i jako inny tytuł GoldenEye 007: Reloaded jest bez sensu, bo powinny jednak być oddzielnie.

EwkaS

To chyba jakiś żart. Dodaje wersję na konsole nowej generacji, jako oddzielny tytuł i zostało przyjęte. Teraz jednak jakiś mistrzu mi to wykasował i dodał bzdurny wpis, że wersja na Wii, Ps3 i Xboxa 360 to to samo. Ktoś próbował zabłysnął, ale mu się nie udało : (

DonDominik

Bo ostatnio sami idioci na filmwebie są.

DonDominik

Jest to ta sama gra, tylko poprawili grafikę więc po kiego ma niby być dodana 2 razy oddzielnie ?

Robert831231

To jest inna gra. Zmienili sterowanie, tytuł, ulepszyli silnik graficzny. Dla mnie ten drugi powód wystarczy aby nazwać to inną grą i jeszcze dodałem dwa inne.

DonDominik

Guzik prawda, zmiana grafiki nie sprawia że gra jest inna dodanie plansz do multiplayera też nie. Zwłaszcza że historia i wszystko inne pozostają te same. Po oglądaj sobie jakieś recenzje, w każdej mówią o odświeżeniu grafiki. Tym sposobem trzeba by było dodać np takiego mgs 3 jako 3 inne tytuły skoro wyszły na inne konsole z odświeżoną grafiką.

Robert831231

Zauważ, że ja podałem trzy argumenty a ty odniosłeś się do jednego. Jeśli pragniesz mnie przekonać skup się bardziej.

DonDominik

Tylko te twoje 3 są takie jak wcale.
1 Sterowanie, wow to prawie tak samo jak granie w gry kontrolerem move a możność grania padem.
2 Zmiana tytułu: wiesz ile filmów i gier ma po kilka tytułów ? (pytanie retoryczne)
3 Grafikę widzę że normalnie z tobą się nie da więc podam przykład
http://www.filmweb.pl/videogame/Resident+Evil+4-2005-606960 zmienili na hd (jak wiele innych gier) więc ty pewnie byś dodał osobno.
Nie mam ochotę prowadzić dalej tej jałowej dyskusji, jest dobrze inaczej nie będzie.
Dziękuje do widzenia i miłego dnia życzę :)

Robert831231

1. W sterowaniu padem jest auto-aim. Nowość w sterowaniu.
2. Tytuł został zmieniony aby podkreślić inność tej wersji od gry na Wii.
3. Grafikę ulepszono, zmieniono tekstury i animację.
Trzy argumenty dal których ta gra jest inna. Podziękowanie i pozdrowienia.

ocenił(a) grę na 7
DonDominik

Idiota moderator to ci zaakceptował dubel. Na szczęście ktoś mądrzejszy ci go usunął :)

Jeszcze napisz, że zdjęcia tu dodawałeś, bo jakiś debil wrzucił to screen z gry 'Black' (niestety nie mogę usunąć, gdyż do zdjęć poprawek się zgłosić nie da - bezsens). Ciekawe, który tu taki pacnięty? Przyznać się! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones