PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605963}
8,7 25 830
ocen
8,7 10 1 25830
Gothic
powrót do forum gry Gothic

Coool :D

ocenił(a) grę na 2

Powiem tyle zaje**sta gra nie ma to jak pograć sobie w gothica :)

użytkownik usunięty
Adixon665

Dokładnie, ta gra ma wszystko, czego trzeba: niesamowity, ciężki klimat, ciekawą wielowątkową fabułę, muzykę, postaci z krwi i kości. Nawet grafika, mimo że przestarzała mi się podoba; zbroje, potwory, wszystko zostało ciekawie zaprojektowane. Słowem 10/10 tak jak i G2 i Noc Kruka.

ocenił(a) grę na 2

no zgadzam się a w gothic 1 na modach pograć ja gram, świetna gra lepsza niż zwykła, lepiej na modach lepsza grafa, inne bronie,zborje itp. I świetna grywalność nigdy się nie znudzi :)

ocenił(a) grę na 10
Adixon665

gothic jest zajebisty do 2 części, 3 to już nie to samo...

ocenił(a) grę na 10
Adixon665

Grałam w Gothic jakoś świeżo po premierze i teraz dla odświeżenia pamięci zaczęłam sobie grać od nowa i muszę powiedzieć że nic zupełnie nie pamiętam :P Nie wiem ile już gry przeszłam ale jestem na etapie zbierania kamieni ogniskujących :) Jak do tej pory gra jest wyśmienita że aż mi brak słów, tyle możliwości kierowaniem naszej postaci tyle ciekawych postaci i miejsc do odwiedzenia :) Czasami denerwujący jest brak koni, które by mogły nas szybciej przenosić w dane miejsce ale teraz zrozumiałam że to nie jest problem bo w ten sposób gracz może podziwiać świat pięknej gry! Serdecznie polecam każdemu, grafika może i jest stara ale nic nie jest wstanie przebić cudownej fabuły, w której się dosłownie można zatopić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones