PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605963}
8,7 25 847
ocen
8,7 10 1 25847
Gothic
powrót do forum gry Gothic

Załóżmy że mamy nieograniczony budżet i robimy film pełnometrażowy Gothic z aktorami.
Chciałabym żebyście podali swoją wymarzoną obsadę głównych postaci. Macie jakieś pomysły?

użytkownik usunięty
Sigryda

Anthony Hopkins jako Xardas:)

btw, miło, że i dziewczyny grają w Gothica:)

użytkownik usunięty

I Derek Jacobi jako Corristo.

Hopkins? nie wpadłabym na to, ale wybór świetny:P
Mam problem z Diego, Bezim, Gornem i Cor Angarem... Thorus też mi do głowy nie przychodzi:/
A co? nie znasz żadnej która przeszłaby sagę? Pozdrowienia:*

użytkownik usunięty
Sigryda

Mi na razie przyszli do głowy tylko Xardas i Corristo. Uważam, że Hopkins idealnie by się nadawał.

Niee, nie znam żadnej, która by to lubiła!:)

No szkoda, ja w sumie znam jeszcze jedną dziewczynę która lubi Gothica, a jest nią moja mama(!?). Takie tytuły niestety są wydawane z myślą o facetach, a przecież nie wszystkie dziewczyny graja w domek dla barbie czy jak to się tam teraz nazywa...

użytkownik usunięty
Sigryda

Co to znaczy "takie tytuły są wydawane z myślą o facetach"?

ocenił(a) grę na 10

Moim zdaniem Thorusa mógłby zagrać Samuel L.Jackson

użytkownik usunięty
Kokoner571

Samuel L. Jackson to dobry pomysł, ale nie na Thorusa, tylko na Cor Angara. Wystarczyłoby dodać mu to szklane oko, trochę tatuaży i wykapany Angar:)

Mam na myśli to że spece od marketingu zakładają że potencjalnym użytkownikiem będzie facet, dlatego też w grach tego typu zazwyczaj chodzisz facetem, przez co jest tak mało dziewczyn grających w G. Takie jest moje zdanie. Samuel L. Jackson jako Angar? No w sumie może być:)

Sam pomyśl... Lepiej Ci się chodzi w grze dziewczyną czy facetem? Mi jest wszystko jedno ale innym nie koniecznie... A niestety jest mało bohaterek w grach. Do G2. jest mod z Velayą:)

użytkownik usunięty
Sigryda

Zależy od gry. W Gothicu nie wyobrażam sobie kobiety jako bohaterki, bo Bezimienny to już klasa sama w sobie:)

To i owszem. Klasa sama w sobie. Spytam z ciekawości... Ile masz lat?

użytkownik usunięty
Sigryda

18. Robi ci to jakąś różnicę?:)

Nie, żadnej... z ciekawości pytałam:) Robię filmik z Gothica, taki jak na youtube są... Tylko jeszcze nie mam pomysłu na fabułę:///

użytkownik usunięty
Sigryda

Kiedyś mnie interesowały takie rzeczy, kiedy jeszcze te filmy miały jakiś poziom, ale od dłuższego czasu to same śmieci, więc nie jestem na bieżąco:)

Za dużo bluźnierstw i bezsensownych tekstów które mają być śmieszne.... Ale jakby zrobić dobry scenariusz to mogłoby coś wyjść...

Obejrzyj sobie Wiadomości Thorusa 1 (2/5) o urodzinach Wrzoda. Niby jest głupie ale w sumie nawet całkiem fajne:)

Sigryda

od 5'26'' jest fajne

użytkownik usunięty
Sigryda

Mówie ci, mnie to już nie intersuje. Sama gra tak, ale nie te wszystkie filmy.

Dobra, ok... Już się nie odzywam.

ocenił(a) grę na 9
Sigryda

A proszę Cię bardzo :) : (oczywiście wszystko musi się zgadzać, kto czarny to czarny w filmie,proste)

Bezimienny- najważniejsze miejsce do obsadzenia :) przy wyborze kierowałem się podobieństwem z wyglądu + do tego Bezi będzie musiał być doskonałym żartownisiem, żeby to wyglądało wiarygodnie + musi mieć figurę sportowca, ale nie koksika + od czasu do czasu musi mieć głupkowaty wyraz twarzy :) + musi być to aktor w młodym wieku, niestety...
1.J. Franco- kiepski jajcarz odpada
2.E.Norton- nie wiem czemu go tu wpisałem,aktor świetny ale czy pasowałby do roli Beziego...?
3.M.Gibson- oj gdyby był młodszy, pasowałby idealnie
4.T.Hardy- brakuje mu w wyrazie twarzy szczypty wrażliwości
5.J.Holloway- stary to fakt, ale kurczę ta fryzura z Lostów i to zabójcze poczucie humoru no pasują idealnie do Beziego :D
6.R.Downey Jr.- też już trochę za stary, byłby najmniej podobny ze wszystkich moim zdaniem
7.J.Gyllenhaal- moim zdaniem idealny kandydat :) wystarczy na niego spojrzeć, wykapany Bezi :D:D:D
8.M.Damon- na upartego mógłby być...

Holloway vs. Gyllenhaal wygrywa moim zdaniem Gyllenhaal

GORN- Carl Weathers (tylko 20 lat młodszy, sylwetka z Predatora) ciężka sprawa no bo koleś musi być czarny, a dobrych aktorów nie ma za wielu do wyboru...do tego to jest bardzo ważna rola do obsadzenia :/ albo Laurence Fishburne. A jeśli miałby być to biały aktor to V.Diesel, J.Statham albo K.Durand.
MILTEN- Cillian Murphy taki świętoszkowaty,też pasuje :) albo J.Gordon-Levitt
LESTER- Eminem ale żeby zagrał tak jak w 8 mili ... (największe problemy z obsadą :/ )
DIEGO- Robert Knepper lekko podstarzały cwaniaczek-pasuje jak w mordę strzelił :D (luknijcie na foty )
LEE- Russel Crowe pasuje idealnie (porównajcie sobie z Gladiatorem)
XARDAS- Anthony Hopkins @homek_2 trafił idealnie albo dla podmiany Brian Cox też niezły.
SATURAS- M.Freeman jedyny który udźwignie aktorsko tak ważną rolę, może idealnie nie pasuje, ale to jedyny dziadek z charyzmą wśród czarnych aktorów obecnie...
THORUS- Tyrese Gibson , żeby zagrał tak jak w "Annapolis" i byłoby git
COR CALOM- Terry O`Quinn albo Nick Nolte
COR ANGAR- niech będzie S.L.Jackson albo Laurence Fishburne
GOMEZ- Graham McTavish jakby ktoś miał wątpliwości to niech najpierw zobaczy jak koleś gra agresywnych kryminalistów :D
KRUK- K.Urban
LARES- J.Holloway nie łapie się do głównej roli, ale myślę że ta by mu pasowała

2 część:
LORD HAGEN-- L.Neeson albo G Sinise ewentualnie Ch.Bale
PYROKAR- Michael Caine
GREG- R.Perlman

davidstar

Jestem pod wrażeniem! Praktycznie cała obsada!! Jednak co do Beziego to mam wątpliwości... Tzn Beziego powinien grać Bezi xDD nie wiem czy jest ktoś w stanie robić takie miny... Np: filmik gdzie Bezi jest prowadzony przez strażników przed wrzuceniem do kolonii. Ta twarz to masakra. Chyba nie da się porównaać z niczym uroków ciut kańciastej starej grafiki:) Reszta świetnie. Pozdrowienia:**

ocenił(a) grę na 9
davidstar

Świetne propozycje.

Sigryda

Cóż, moja drużyna marzeń wyglądałaby mniej więcej tak :
1. Bezimienny – Jake Gyllenhaal,
2. Diego –Robert De Niro,
3. Lester – Ralph Fiennes,
4. Gorn – Samuel L. Jackson,
5. Milten –Ryan Gosling,
6. Gomez –Sean Connery,
7. Wrzód – Giovanni Ribisi ( z całym szacunkiem do tego aktora ;p),
8. Thorus – Russel Crowe,
9. Lares –Sean Penn,
10. Lee – Jason Statham,
11. ;p Ryżowy Książę –Tom Cruise ( z częściowym brakiem szacunku dla tego aktora ;p),
12. Cor Angar – Danzel Washington,
13. Cor Kalom -Terry O'Quinn,
14. Y’Berion – John Malkovich,
15. Xardas – Jeremy Irons,
16. Śniący – Tom Cruise ( wystąpiłby w podwójnej roli )
A co do reszty: Bali, szkodników, magów, ścierwojadów itp. muszę się jeszcze zastanowić ;) Swoją drogą bardzo bym się ucieszyła, gdyby mieli zrobić film…chociaż nie wiem jak mieliby poprowadzić fabułę, żeby z jednej strony nie zepsuć klimatu gry, umieścić tam najważniejsze i najciekawsze wątki, a z drugiej strony uczynić film przystępnym i interesującym dla niegrającej części widowni...

ocenił(a) grę na 10
kororek

Moim zdaniem również świetny w roli Bezimiennego byłby Gerard Butler,ten co grał Leonidasa w 300,tylko gdyby był jakieś 7 lat młodszy...

ocenił(a) grę na 10
Kokoner571

Co do Bezimiennego, to może Hugh Jackman? :)

Sigryda

Ja całkowicie inaczej widziałbym aktorów w Gothicu. Na pewno nie dałbym Hopkinsa jako Xardasa.
Xardas - Udo Kier lub Tchéky Karyo
Bezimienny - Stephen Dorff lub faktycznie Josh Holloway
Diego - Benjamin Bratt
Lares - David Wenham
Lester - Robert Downey Jr.
Lee - Sean Bean
Milten - Michael Fassbender
Wrzód - Steve Zahn :)
Thorus - Dominic West lub Manu Bennet (Kriksos ze Spartakusów)
Gorn - Michael Jai White
Kruk - Karl Urban
Bloodwyn - Richard Brake (wg mnie pasuje jak ulał D:)
Gomez - Josh Brolin

Tyle z ważniejszych.

Sigryda

Bezimiennego zagralby Steven Seagal (ten kuc!), Gorna Samuel L. Jackson, a wszystkie pozostałe role obsadza Jean-Claude Van Damme

stonedfish

jeszcze Sasha Grey jako dupeczka wachlująca szefa starego obozu ;p

ocenił(a) grę na 9
stonedfish

Haha, jestem za! :D
A niewolnica w Starym Obozie - Jennifer Connelly. Ze swoim niesamowitym spojrzeniem i urodą świetnie odegrałaby kwestię "odejdź, nie wolno mi z toba rozmawiać!"

Co do Bezika... Żadna z waszych propozycji mi nie pasuje... To dobrzy aktorzy, ale ich nie widzę... Ray Winstone... Gdyby był 30 lat młodszy...

stonedfish

zgadzam się ale Seagal gra w filmach akcji a to byłby taki bardziej hmmm...
nie za bardzo wiem jak to określić bo z jednej strony fantasty a z drugiej to thriller (zombie, szkielety)
no ale Seagal dobrze by zagrał bezimiennego.

Szop72_80

A Lestera Johnny Depp

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones