PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605963}
8,7 25 850
ocen
8,7 10 1 25850
Gothic
powrót do forum gry Gothic

Film !!!!!!!!!!

ocenił(a) grę na 9

Mogli by zrobić z tego dobry film albo lepiej serial odcinkowy taj jak to było w przypadku Prinse of persia ,Hitman lub Max Pane założę się że by to bym jeden z najlepszych seriali wszech czasów coś jak Miecz Prawdy albo i jeszcze lepiej :D :D :D

ocenił(a) grę na 10
rychu230

http://www.filmweb.pl/film/Gothic+-+Der+Film-2006-513436 Co prawda fanowska produkcja, ale jest ;)

ocenił(a) grę na 8
rychu230

Niby mogliby, ale fabuła już dawno przestałą być hmm epicka? A trudno zrobić klimat w serialu... Bo to jedna z niewielu rzeczy jakie gra oferuje.

użytkownik usunięty
dudek400

No nie powiedział bym że jedna z niewielu. Oprócz klimatu ma wciągającą fabułę, świetne wcale nie czarno-białe postaci, muzykę i ciekawą (chociaż starą) grafikę (mam na myśli wygląd potworów, pancerzy i lokacji).

ocenił(a) grę na 8

Fabuła jest taka sama jak w co drugie budżetowce a przynajmniej do takiej sprowadza ją kontynuacja... Grafika jest tak ciekawa jak jajecznica. Przyznam niektóre postaCIE są hmm wyraziste? A niektóre to tragedia. A poza tym skoro już wymieniamy to w tej grze dobre są trzy rzeczy - dobra muzyka, klimat, niektóre postacie (np. wrzód). A co się jeszcze tyczy grafiki to tragedia - tyle bugów graficznych to jeszcze nie widziałem.

dudek400

To musisz mieć nieźle spie*dolonego kompa jeśli ty w tej grze masz jakieś graficzne bugi. Gothic to niezaprzeczalne arcydzieło i najlepsza gra w historii gier. Wszystko jest w niej na najwyższym poziomie.

użytkownik usunięty
dudek400

Fabuła jest ciekawa, ale co kto lubi. Grafika jest brzydka, ale ciekawe są projekty potworów, zbroi, ekwipunku. Postaci owszem, te, które mają więcej pola do popisu są świetne. No i przede wszystkim, ten klimat.

ocenił(a) grę na 8

Ale gra na więcej niż 8 nie zasługuje:P.

użytkownik usunięty
dudek400

Jak dla kogo:) Dla mnie najważniejszy jest klimat, zaraz potem fabuła, potem muzyka i potem cała reszta, więc ode mnie dostaje:)

ocenił(a) grę na 9

No dobrze dobrze my tu o grafice ale zeszliśmy z najważniejszego tematu czyli filmu jak myślicie jak by zrobili film to kto by zagrał Beziego ? :D mi się wydaje że pasował by do tej roli Michał Żebrowski jeśli to miała by być polska produkcja a jeśli zagraniczna to nie wiem a jak wy myślicie ? :D:D:D

użytkownik usunięty
rychu230

Anthony Hopkins jako Xardas? Mogłoby być ciekawie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones