PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605963}
8,7 25 830
ocen
8,7 10 1 25830
Gothic
powrót do forum gry Gothic

to który obóz wybralibyście? Ja z całą pewnością sądząc po moim charakterze wybrałbym obóz na bagnie. Każdego dnia jarałbym zielsko i obijał się jak tylko można. Czego chcieć więcej? Stary Obóz nie dla mnie, za dużo tam cwaniaków, a Nowy jakoś średnio mi się spodobał. Zresztą sami po części żyjemy w takim obozie bractwa, tylko zamiast Śniącego mamy Rydzyka i TRWAM.

Nowy.

ocenił(a) grę na 10

Nowy obóz jakoś pod względem położenia podobał mi się najbardziej, bo lubię góry. Zbroje też mieli wyglądające najmniej frajersko. Na bagnie nie chciałbym mieszkać, bo nie cierpię ludzi fanatycznych i klimat do dupy, a w Starym Obozie tak jak napisałeś, za dużo cwaniaków, z tym pedziem (chociaż nazywanie tak jedynego człowieka w obozie, który miał dostęp do kobitek nie jest na miejscu), uważającym się za szefa wszystkich szefów, na czele.

Zdecydowanie Nowy Obóz - miał najlepszą miejscówkę :). Nie byłoby wilgoci i komarów, błotnych węży oraz krwiopijców jak w Obozie na Bagnach i cwaniaków jak w Starym Obozie. W zielsko czy inne specyfiki zaopatrywałbym się od Ciebie hehe.

użytkownik usunięty
drenz

O to już jakiś pomysł na biznes. Ty byś miał zielsko, ja jakieś ryżowe specyfiki i żyć nie umierać :) jeszcze tylko kobitki ze Starego Obozu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones