PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605963}
8,7 25 828
ocen
8,7 10 1 25828
Gothic
powrót do forum gry Gothic

Grał ktoś? Fanowski mod grupy Poziomkaz który rozszerza wątek gry podobnie jak Noc Kruka, dodaje przedmioty, zadania, postaci...
Jak mam wolną chwilę to gram, jest nieźle choć amatorski dubbing razi :) Jeszcze nie wciągnąłem się w wątek, ale zapowiada się coraz lepiej. Poziom trudności jest wysoki, walka z dorosłym ścierwojadem lub kretoszczurem to prawdziwe starcie :D Największą wadą jest brak jasnych wskazówek jak w przypadku oryginalnego Gothika, tj. jak ktoś nie grał i nie wie, co gdzie jest, to ciężko mu będzie sobie poradzić...
Zobaczymy co będzie dalej.

ocenił(a) grę na 10
Bruce_Lee

Grałem w wersję która była w CDA. Zaczynałem chyba ze 3 razy i zawsze natykałem się na jakiegoś buga, który uniemożliwiał dalszą grę. Może kiedyś jeszcze spróbuję. Niemniej mod prezentuje się ciekawie i jest to jeden z najbardziej rozbudowanych modów do G1. Trochę jednak jest za dużo tych obozów i mała kolonia jeszcze bardziej się wg mnie skurczyła. Starczyłoby tego na dwa albo trzy mody ;P
Aktualnie czekam na Czas Zapłaty, który ma wyjść na dniach i pewnie będzie ostatnim modem do G1. Zapowiada się niezwykle ciekawie, a akcja moda ma mieć miejsce w IV-VI rozdziale oryginalnego Gothica. Podobno w kilku misjach będzie można spotkać Bezimiennego ;P.

ocenił(a) grę na 10
sebogothic

Za pierwszym razem też miałem z tym problem - w jednym, kluczowym momencie gra mi się wywalała. Grając za drugim razem, jedynie czasami, losowo wyskakiwał pulpit.
Mod jest ciekawy i pełen tajemnic, ale poziom trudności - zabójczy. W pewnym momencie się wkurzyłem i zacząłem grać na kodach, przez co gra mi się znudziła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones