PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605963}
8,7 25 828
ocen
8,7 10 1 25828
Gothic
powrót do forum gry Gothic
ocenił(a) grę na 9
koperfas128

Dangeris, czy ty nigdy nie dasz sobie spokoju? Musisz prowokować kłótnie i trollować ? daj sobie spokój człowieku.

ocenił(a) grę na 9
koperfas128

Chodzi mi o to że przez swoje posty, prowokujesz innych do kłótni (już widzę wylewającą się masę hejtu na Gothic-a)
A jeśli chodzi o to że nazwałem cię Dangeris, to mogę się mylić, ale bardzo przypominasz mi użytkownika o tym nicku :) Choćby po stylu pisania (ew.zamiłowaniu do Gothic-a i Seagala)

SzalonyGoblin

Kto tego nie lubi?

SzalonyGoblin

czemu karmisz trolla?

ocenił(a) grę na 9
hhhhggh

Karmie trolla? No przepraszam bardzo, ale nie widzę w swoich postach, agresji w stosunku do tego pana (lub gry). Grzecznie i kulturalnie wyjaśniłem mu kilka rzeczy. Tak trudno zrozumieć ?

SzalonyGoblin

Może się nie znam,ale w ogóle odpowiadanie trollom jest dla mnie karmieniem.Ale nie wiem,nie przeczytałem do końca artykułu na Wikipedii

ocenił(a) grę na 9
hhhhggh

"Karmienie Trolla" to np: kiedy troll obrazi twoją ukochaną grę (albo film) a ty reagujesz w sposób zbyt emocjonalny typu: "jesteś idiotą nie znasz się na grach" czy " Ty głupi *&@^# " lub próbujesz "wytłumaczyć" mu że się myli, oczywiście z nutą agresji albo autoagresji, a troll zwykle ma z tego radochę (bardzo lubią kiedy ktoś "wylewa" na nich wiadro pomyj i nieźle się przy tym bawią) Reasumując: trolle lubią kiedy się ktoś MOCNO wkurza.

SzalonyGoblin

Sam czasem karmię trolle,ale po prostu lubię im odpowiadać.Karmią też mnie,w pewnym sensie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones