PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605963}
8,7 25 850
ocen
8,7 10 1 25850
Gothic
powrót do forum gry Gothic

Właśnie ponownie przeszedłem Gothica i stwierdzam, że jest to najbardziej zbugowana gra na świecie :D (przynajmniej
z tych w które grałem). Misje, których nie da się wypełnić; znikające npc, które mają za tobą podążać; sojusznicy bijący
ciebie, a nie wrogów; skrypty, które nie odpalają się wcale, ale odpalają się w złym momencie itp. Nie mówię już o
finalnej walce , w której jak dostajemy fireballa to zaczynamy tańczyć, a reszta przeciwników ubija nas w tym czasie :D.
System walki też jest zabawny.

Jeśli masz słabe nerwy to nie polecam. Byłoby 8-9/10, ale za te bugi i niedopracowania 7/10.

ocenił(a) grę na 10
Dyliard

Przeszedłem 5 razy Gothic i Gothic 2 +Noc kruka i nigdy nie miąłem problemu z ukończeniem jakiegokolwiek questa.
Bugi to miał długo Gothic 3, który załatali dopiero fani po kilku latach od premiery, ale gra i tak mocno odstaje pod względem
poziomu trudności, satysfakcji z grania, klimatu, fabuły, dialogów, postaci i systemu walki od G1 i G2.

Dyliard

Bugi są (choć wcale nie tak wiele - przeważnie są powodowane zbyt dużą ilością rzeczy w ekwipunku, przy czym nie chodzi tu o 5000 bryłek rudy, tylko zbyt dużo "pozycji" w ekwipunku, różnych przedmiotów), ale niby których misji nie da się wypełnić? Tylko zadanie z Xardasem jest nie do wypełnienia ale to specjalny zabieg fabularny a nie bug.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones