PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605963}
8,7 25 850
ocen
8,7 10 1 25850
Gothic
powrót do forum gry Gothic

Mroczne Tajemnice

użytkownik usunięty

Zagrajcie w nią z modem Mroczne Tajemnice. Mod dodaje mnóstwo nowych przygód, przedmiotów i NPC-ów. I długo jeszcze mógłbym wymieniać.

Ściągnijcie i przekonajcie się sami:

http://www.poziomkaz.pl/articles/12/

Wersja 2.x ma zaimplementowany dubbing. Wreszcie! Dopiero z tym modem gra zyskuje na grywalności.

ocenił(a) grę na 10

Nie zyskuje, ale MT trzymają poziom. Mod jest dobry dla tych co przeszli Gohica i odkryli w tej grze wszystko. Mod dodaje mnóstwo rzeczy wprowadza jednak trochę błędów. Wystarczy wykonać daną misję o jeden rozdział za późno, żeby zamknąć sobie jeden z wątków. W tej modzie nie ma już genialnego dialogu z Kharimem. Na arenie dochodzi kilku wojowników i trochę głupio, że sami nie możemy ich wyzywać na pojedynek. Mroczne Tajemnice zaczynałem dwukrotnie, na początku zawsze jest masa questów. I dwukrotnie się na czymś zablokowałem i główny wątek miałem z głowy.

sebogothic

Swoją drogą dużymi krokami zbliża się bardzo ciekawy mod: Czas Zapłaty.
Warto czekać.
http://www.youtube.com/watch?v=2yJBGyVbrwk

ocenił(a) grę na 10

Jest już dubbing?! Ale fajnie

użytkownik usunięty
Little_Jacob

Rok temu wypuścili :-p Fakt, że jest jest kiepski, ale wersja 2.x to nie tylko dubbing, ale także szereg poprawek.

ocenił(a) grę na 10

W Mroczne Tajemnice grałem już spory kawał czasu temu. miałem trochę zabugowaną wersję m.in nie dało się zrobić zadania dla maga w obozie strażników kopalni ale muszę sobie w to zagrać jeszcze raz:D

blad.Moze ktos podac download do Mrocznych Tajemnic?

użytkownik usunięty
Ryprer

Dałem przecież na początku tematu.

a ja mowie przeciez ze blad.

Mod może i fajny, niestety, na Windowsie 7 praktycznie nie da się w to grać, gra co chwila wywala się z jakimś błędem, albo nawet bez błędu.

użytkownik usunięty
0wner2

Nie byłbym tego taki pewny czy ma to związek z siódemką, bo u mnie na tym systemie Mroczne Tajemnice wcale się nie sypią.

ocenił(a) grę na 10
0wner2

Karty nvidii powodują spore problemy z Starymi Gothicami na W7 polecam zaktualizować sterowniki do najświeższych, powinno pomóc. Same Mroczne Tajemnice dobre ale z dużą ilością uciążliwych bugów ale warto zagrać!

ocenił(a) grę na 10

Jako dodatek do pierwszej części jest ciekawy ale dla mnie najgorsze jest to, że ilość błędów się zwiększyła a poziomem trudności to niemowlak by sobie poradził.

endrus231

Ja od wielu lat już gram w gothic a w mroczne tajemnice od kiedy powstała wersja 1.3 bez dubbingu, świetny mod, a na Czas Zapłaty już nie czekam bo za dużo lat to trwa. Pozdrawiam fanów Gothica!

ocenił(a) grę na 9

Jestem w 6 rozdziale.Dodatek jest naprawdę super,ale niestety nie obyło się bez poważnych błędów.Np po załatwieniu listy dla Laresa powinienem zostać najemnikiem.Zagadałem z Lee,on dał mi pancerz i to wszystko-dopiero w 4 rozdziale okazało się,że nie jestem w żadnej gildii przez co nie mogę się uczyć magii-niech to szlak!!!Mam tylko jeden krąg, którego nauczył mnie Mag Ognia z obozu przy kopalnii.Nie wiem dlaczego nie zostałem najemnikiem,nie mam pojęcia.A grę Gothic 1 bez dodatku przeszedłem chyba z 4 razy 7 lat temu i nigdy mi się coś takiego nie przytrafiło.

ocenił(a) grę na 10

Dodatek jest po prostu zajebisty , tylko szkoda że często błędy się pojawiają :/.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones