PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605963}
8,7 25 815
ocen
8,7 10 1 25815
Gothic
powrót do forum gry Gothic

Przeszedłem ją niedługo po premierze, a teraz postanowiłem odświeżyć licząc, że będzie lepiej i... ta gra jest naprawdę przeciętna. Tak samo uważałem po premierze. Jasne świat jest świetnie wykreowany, postacie są interesujące, dialogi dobre, a fabuła daje radę. Jednak gameplay jest tak okropnie drewniany i nie to nie kwestia tego, że jestem rozpieszczony przez nowe gry. Zaraz po premierze w naszym kraju uważałem podobnie. Sterowanie jest koszmarem, interfejs jest jeszcze gorszy, a jako RPG gra wielu kwestiach niedomaga. Nie zapominajmy o ogromie bugów.

Rozumiem, że wielu wciągnęło się w ten świat. Jednak gra to nie książka, oprócz dobrej historii i bohaterów musi mieć przynajmniej porządny gameplay (no chyba, że mówimy o filmówkach jak te od telltale). Gothic jest naprawdę okropny jeśli chodzi o rozgrywkę.

_Zero_

Wg mnie sterowanie jest całkiem w porządku, masz jeden przycisk akcji i reszta to strzałki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones