PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605963}
8,7 25 828
ocen
8,7 10 1 25828
Gothic
powrót do forum gry Gothic

Gothica prawie nie ukończyłbym właśnie z powyższych powodów jednak na szczęście spryt pozwolił mi w świątyni śpiocha zdobyć coś co mi się zwyczajnie zatrzasnęło.Ale to nie ważne bo choć gra ma wiele błędów to ma też wiele plusów zaczynając od bardzo dobrej fabuły a kończąc na klimacie oraz jednym z lepszych dubbingów w grach pod szyldem "Nie Polskie".Bardzo mi się podobało to co kocham w dobrych rpg czyli gadającą oraz od razu wygenerowaną postać z którą łatwiej się zżyć.Giera jest dosyć długa i choć gram w ten,można chyba tak to ująć staroć po raz pierwszy to muszę jednak przyznać że np.stara grafika wcale nie odpycha wręcz przeciwnie nadaje tej grze tego co za dzieciaka większość osób uwielbiała czyli bardzo fajną klimatyczną oraz sfabularyzowaną gierce!Dziś jest na odwrót może nie większości przypadków ale jednak stawia się w dzisiejszych czasach na kosmiczną grafe,co często powoduję z góry słabą fabułę i jak tu się wtedy wczuć :-/.Jeszcze jedno czy było coś po napisach bo mnie wywaliło do pulpitu?Ocena 8/10.

ocenił(a) grę na 10
DemiaN

Na koniec świątynia śniącego zaczęła się sypać, nasz bezimienny bohater zaczął uciekać ( nie zdążył ) został pogrzebany. Ale nie ma obawy, w 2 części nekromanta Xardas sprowadzi go z powrotem.

ocenił(a) grę na 8
Bodybuilder

Fajnie dzięki :).Zresztą kusi mnie po tym zakończeniu by zabrać się za dwójkę tylko mam nadzieje że będzie miała mnie błędów oraz przede wszystkim że fabuła będzie chociaż w 75% tak dobra jak w jedynce.

użytkownik usunięty
DemiaN

To, co napisał Bodybuilder było pokazane dopiero w 2 części. W pierwszej po napisach nie ma nic.

ocenił(a) grę na 8

Wiem wiem obczaiłem to grając w dwójkę ale spoko dzięki.

DemiaN

Ja w tą grę pierwszy raz zagrałem jakoś w 2003 roku, nie pamiętam dokładnie, ale została dodana do miesięcznika PC Play i wtedy wpadła w moje ręce. Boże, ile godzin dziennie się w to grało, niesamowity klimat, wciągał do swojego świata na długie godziny i ciężko było się oderwać. Grafika jak wspominałeś wyżej nie jest powalająca, ale patrząc na to wtedy to było coś pięknego. Szkoda, że teraz nie robi się gier, które aż tak zapadałyby w pamięć. Może to dlatego, iż jest ich za wiele i człowiekowi już nic nie dziwne.

ocenił(a) grę na 8
Demolka25

Może nie dla tego że jest ich za wiele tylko dlatego że jesteśmy już osobami dorosłymi a wiadomo że za dzieciaka wszystko lepiej smakuję.

ocenił(a) grę na 10
DemiaN

Tak. Gorsza grafika pozwala uruchomić wyobraźnię i dlatego tak dobrze się gra. Zawsze będę miał sentyment do Gothica i będzie to mój ulubiony RPG.

ocenił(a) grę na 10
DemiaN

Ja przez crasha nie mogłem przejść gry, początkowo dochodziłem do połowy, potem chcąc chociaż zobaczyć co się stanie i w ogóle to zagrałem na kodach ale nawet wtedy nie udało mi się przejść bo psuły mi się zapisy a miałem już uriziel :/ Ale gra i tak jest świetna! :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones