PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605963}
8,7 25 830
ocen
8,7 10 1 25830
Gothic
powrót do forum gry Gothic

Pomóżcie, fani i eksperci.

użytkownik usunięty

Postanowiłem znowu dać szansę Gothicowi. Wiadomo, gra ta nie współpracuje z Windows 7. Zaaplikowałem patch, który usuwa armię artefaktów graficznych, lecz gra teraz nie szczyci się wysoką liczbą FPS, wręcz gra się niekomfortowo. Na to również znalazłem remedium, które podziałało przez pewien czas, i przy późniejszym ponownym uruchomieniu, artefakty wróciły. Nie wspomnę już o ręcznym ustawianiu rozdzielczości w configu przed każdym uruchomieniem, gdyż ta się resetuje do 640x480. Czy fani znają jakieś ostateczne i skuteczne rozwiązanie? Na artefakty zastosowałem znany wam zapewne patch z tej strony: http://worldofgothic.de/dl/download_419.htm?PHPSESSID=18f7957b8cbbea406b4bf88aae 398834f2c2f77b, zaś na małą liczbę klatek zastosowałem GothicFPS patch, który wymagał dodatkowo instalacji niejakiego "Player kit" or whatever.

Na zakończenie dodam, ze po całkowitej reinstalacji gry, Nvidia patch jak i FPS patch od samego początku nie działają razem - na poprzedniej instalacji, po pierwszym uruchomieniu jeszcze współpracowały, potem dopiero nie.

użytkownik usunięty

Whatever, póki co rozwiązane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones