PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605963}
8,7 25 830
ocen
8,7 10 1 25830
Gothic
powrót do forum gry Gothic

Jakie są wasze sposoby na Wrzoda :)))

ocenił(a) grę na 10
Christof20

Wystarczy kogoś zaatakować a kogoś i on się oddali bo nie będzie chciał z tobą gadać, a puźniej grosze zaplacić u .... ( nie pamietam imienia dawno się grało ) mandat, albo zabić go poprostu

ocenił(a) grę na 10
Christof20

ja miałem takiego sposoba, że za list do magów ognia barlem trzy zwoje. w jednym z nich był 'grom'. wyprowadzałem wrzoda w pole i zabijałem gromem. pamiętam że pojawiał się napis : 'doświadczenie +0' :P

użytkownik usunięty
Christof20

No ja przez pewien czas (zanim nie zostałam pełnoprawnym członkiem któregoś z obozów) po prostu omijałam go szerszym łukiem. Później zawuażyłam, że wogóle nie podchodzi. Jak grałam pierwszy raz, to oczywiście przyczepił się, no ale od czego jest opcja "WCZYTAJ"? Jak pewnie wielu graczy, często zapisywałam stan gry, więc nie było większego problemu:)

ocenił(a) grę na 10
Christof20

Ja zawsze daję się jemu zaczepić. Gdy już zaczyna mnie irytować (zwykle gdy już mam przyłączyć się do któregoś z obozów) dostaje łomot i się odwala.

ocenił(a) grę na 9
sebogothic

i ja tak zrobiłam :)

ocenił(a) grę na 10
Christof20

Wychodzę z nim z obozu i albo go tłukę i zabijam albo tylko tłukę zależy od humoru

użytkownik usunięty
Christof20

Wyrok śmierci. Za uprzykrzanie ludziom życia i wykorzystywanie zwierząt. Gościu jest świrnięty. Zoofil cholerny.

ocenił(a) grę na 10

Ah te piękne dawne czasy.Chyba w ferie przejde

ocenił(a) grę na 9

Ee tam.. w internetach jest pełno filmów, na których "araby" kopulują z kozami czy osłami i te zwierzęta nie okazują sprzeciwu - one nawet tego nie czują, wszystko im jedno. :D

Christof20

ja jak mogłem wejść na zamek już to brałem go ze sobą i wskakiwałem na murek koło tego rozwalonego murku a ten debil zeskakiwał i się zabijał...

użytkownik usunięty
Szop72_80

zabiłam go jak psa, chociaż potem tak jakoś mi smutno było. xD

ocenił(a) grę na 10

Skończcie z tym Wrzodem!Najbardziej przereklamowana postać w całej serii.Jak długo można o tym dewiancie rozprawiać!?Już Sekob jest śmieszniejszy(jeżeli oglądaliście Gothic sklejamy/składanka :)!

ocenił(a) grę na 9

Zabiłaś jak .. psa? Jeśli zabiłaś jakiegoś psa w życiu, powinnaś dawno w więzieniu być.

ocenił(a) grę na 10
Christof20

Wyprowadzić za bramy i kilofem po łbie.

użytkownik usunięty
Lukas_Art

dokładnie, za bramę i po łbie ;)

ocenił(a) grę na 10
Christof20

Przemiana w ścierwojada i zadziobanie gada.

ocenił(a) grę na 10
fabcio93

O, tego jeszcze nie próbowałam... Hm...

ocenił(a) grę na 10
Christof20

Ja go po prostu omijam z dala mam do niego sentyment hehe
Często używałem tej postaci w moim serialu na youtube

ocenił(a) grę na 10
Christof20

Atakuję go się odwala

Christof20

Wyprowadzić w las, niech go wilki zeżrą.

ocenił(a) grę na 10
Christof20

Ja od razu go kilim :D

ocenił(a) grę na 10
Christof20

Jak już nie mogę wytrzymać to biorę tego nieudanego (chociaż w sumie bardziej wkur. niż niejeden potworek) potomka Beliara arenę, natrzaskam po ryju i się odczepi forewer. Jak chcę się "pobawić" to wyprowadzam go za bramę i testuję nową broń... Ale jakoś tak potem smutno bez niego.

Christof20

Ubić jak psa. Szkoda tylko, że jest za niego 0 punktów doświadczenia.

Christof20

Ja zazwyczaj go zabijałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones