PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605963}
8,7 25 830
ocen
8,7 10 1 25830
Gothic
powrót do forum gry Gothic

... Chodzi o prawa autorskie. Po prostu nie wiem czy mogę napisać coś w oparciu o Gothica. Macie
jakieś rady. Z góry dziękuję.

ocenił(a) grę na 10
Lukas_Art

na polskim forum Gothic jest dział do załączania opowiadań, ludzie na bieżąco czytają i oceniają ;)

ocenił(a) grę na 10
kokon_mw

O, dzięki.

Lukas_Art

Jest to tak zwane fanfiction. Większość autorów po prostu zaznacza, że nie czerpią z tego żadnych korzyści finansowych i nic nie jest ich.

ocenił(a) grę na 10
wiwior591

Ok, dzięki.

użytkownik usunięty
Lukas_Art

Jeśli nie zamierzasz tego wydać to raczej nie ma problemu. Zresztą nie czytałem jeszcze żadnego fanfiction, które byłoby choć trochę spójne z klimatem świata.

ocenił(a) grę na 10

Moje będzie pierwsze ;D

użytkownik usunięty
Lukas_Art

Jakoś nie sądzę:)

ocenił(a) grę na 10

Motywacja - to lubię ;)

użytkownik usunięty
Lukas_Art

Nie motywacja tylko szczere zwątpienie. Ludzie myślą, że jak mają pomysł to wystarczy a nikt potem nie trzyma się choćby charakteru postaci czy innych zasad, i wychodzą kwiatki, które w oryginale nie mogłyby mieć miejsca.

ocenił(a) grę na 10

W jakim oryginale? Z tego, co wiem nie istnieje książka "Gothic". Poza tym trzeba być naprawdę wielkim pisarzem, aby oddać klimat pierwowzoru, więc nie powinno się wiele wymagać.

użytkownik usunięty
Lukas_Art

W oryginale czyli w tym przypadku w grze. I nie chodzi tu tylko o klimat ale o choćby takie podstawy jak trzymanie się charakterów postaci.

ocenił(a) grę na 10
Lukas_Art

Dawaj dawaj, jak napiszesz dobrą co najmniej 300 stronnicową książkę i ją wydasz, to kupię na bank.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones