PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608434}
8,6 47 774
oceny
8,6 10 1 47774
Grand Theft Auto: San Andreas
powrót do forum gry Grand Theft Auto: San Andreas

Bo ma taki ziomalski, gangsta klimacik. CJ da się lubić. Mamy tu ogromny świat do eksploracji, ciekawe misje, tereny pozamiejskie, wsie, przyjemny soundtrack. Po zakończeniu fabuły lubiłem sobie tak frywolnie pojeździć po ekspresówce bo tak dobry był model jazdy pojazdów. Ba a jak dobrze latało się samolotami i śmigłowcami. No miodzio. Bardzo rozbudowane i dające mnóstwo frajdy GTA.

Jedynie męczyłem się z misją "Wrong side of the Tracks".

Fajną też miał chałupę CJ na zakolu drogi.

8/10

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

"All you had to do is follow the damn train, CJ!"

Przeklęta misja! :d

Pierwsza osoba z którą się spotykam która NIE jojczy na model lotu helikopterami / samolotami. Też nie miałem z tym problemu, a już po przesiadce z klawy na pada problem całkiem zniknął. Pamiętam że chodziłem do kolegów przechodzić im szkołę latania, bo biedulki nie mogli dalej misji robić :)

ocenił(a) grę na 8
rozkminator

>Pamiętam że chodziłem do kolegów przechodzić im szkołę latania, bo biedulki nie mogli dalej misji robić :)
hhahah


> Też nie miałem z tym problemu, a już po przesiadce z klawy na pada problem całkiem zniknął.
No ja gram tylko na PC od lat.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

misja na crossie z pociągiem to było coś co nikt nie lubił. Ale idealne było to że można było sobie latać pasażerskim ! samolotem z miasta do miasta, lądować, iść pograć w kasynie, zrobić misje strażaka czy karetki, wrócić na lotnisko i innym samolotem wrócić do miasta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones