PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612786}
7,6 3 460
ocen
7,6 10 1 3460
Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned
powrót do forum gry Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned

Aktualnie właśnie sobie w niego pocinam bo BoGT jest nadal po Angielsku tylko (a ja z Angola
mistrzem nie jestem). Ogólnie powiem tak, bardzo dobra produkcja i ciekawa. Jesteśmy
członkiem gangu motocyklowego walczącego z innymi gangami. Miasto jest mroczne, z
głośników leci ciężka muza, pod tyłkiem mamy motocykl a w dłoni dzierżymy obrzyna.
Nawiązania do GTA IV (przewijają się znajomi Bellica jak i on sam) oraz ciężki klimat
harleyowców i narkomanów sprawiły że jest to świetna produkcja i pozwole sobie an
stwierdzenie że fabuła jest lepsza niż w podstawce. Ogólnie cud, miód i rozpierducha w rytmie
hardcore. Moja rada jednak brzmi, jeśli macie kompa który spełnia minimalne wymagania to
nawet nie próbujcie instalować. Ta gra potrzebuje naprawdę mocnej maszyny. Pozdro

ocenił(a) grę na 7
pionas666

Już jest spolszczenie do dodatku na ironsquad.pl

ocenił(a) grę na 9
pionas666

Jako dodatek arcydzieło i daje 10 tym bardziej że świetnie został połączony fabułą z GTA IV a do tego te maszyny ta muza i te gangi to jest jak w tytule kawałka Hemp Gru 'To jest To".

DemiaN

Sorry, ale obraziłeś Rockstar'a za porównanie tego dodatku do hemp guru.

ocenił(a) grę na 9
Jedr0i

Nie porównałem do HG tylko podałem tytuł kawałka gdyż ten tytuł pasował mi do określenia gry krótko i prosto.Rozumiem że nie przepadasz za tym gatunkiem muzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones